Şenol Güneş: "Bir çiçeği sevdin, kokladın, kopardın, bitti. Bu aşktır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "Bir çiçeği sevdin, kokladın, kopardın, bitti. Bu aşktır"

Şenol Güneş:

"Bir çiçeği sevdin, kokladın, kopardın, bitti. Bu aşktır."

"Koronaya yakalanmıyorum. Güneş'im ya..."

"Rıdvan Yılmaz, boyu kısa ama aklı çok büyük. Çok akıllı, yetenekli bir oyuncu. İhtiyaç durumuna göre milli takıma alınabilir. "

"Abdülkadir Ömür'ü canlı seyrettim, en son temposu düşük. Bu tempoyla olmaz ama daha zaman var."

"Türkiye'nin en yetenekli oyuncuları; Arda Turan, Burak Yılmaz ve Uğurcan Çakır."

"Bana kalırsa Şampiyonlar Ligi finalinin bu yıl değil seneye İstanbul'da oynanması daha iyi olacaktır."

"Bu turnuva oyuncularımızın kendilerini göstereceği bir turnuva olacak. Sahada olgunluk göstermek istiyoruz. Takım oyunu oynayacağız."

"Gruptaki 3 rakibimiz de FIFA sıralamasında bizden iyi durumda. Biz de ilk 10'a girmek istiyoruz."

"Hayalimiz Avrupa Şampiyonası'nda gruptan çıkmak ama önceliğimiz ülkemizi iyi temsil etmek."

"Sivasspor'u beğeniyorum. Oyunculardan, teknik direktörden hiçbir sıkıntı duymazsınız. Geçen sene şampiyonluğa oynayacaklardı."

"Bence tarihimizin en iyi kalecisi Rüştü Reçber."

"İrfan Can da çok yetenekli bir futbolcu ama bir basamak daha yukarı çıkmasını bekliyorum. Çok yetenekli bir oyuncu. Müthiş paslar atıyor."

"Halil Dervişoğlu'nu çok yetenekli buluyorum ama üstüne koyarak devam etmesi lazım."

"Hem Burak Yılmaz hem de Emre Belözoğlu takımı bozukları için eleştiriliyordu ama tam tersine ikisi de takımı birleştiriyordu."

"Fransa'da bir Türk oyuncunun böyle sahiplenilmesi beni çok gururlandırıyor."

"Mbappe ve Haaland'ı bundan 1 ay önce Messi ve Ronaldo'nun önüne koydular ama bu çocuklar daha olmadıklar ki. Yusuf daha bir başlangıçtır. Burak bir sonuçtur. O gün Mbappe'yi övenler bugün Burak'ı övmekten kaçınıyorlar." (haber global)

Turk futboluyla ilgili idari ekonomik ve teknik konulardaki soylemlerinin bir çoğuna katılıyorum.

Çiçek böcek zırvaları gereksiz. Bu adami biri kısa cevaplar vermesi hususunda uyarmalı. Uzatıyor, örneklendiriyor, alakasız noktalara gidiyor mevzu.

Halili alacak gibi euroya. Keremi alır mı bilemem.

Üst Alt