Haber - Şenol Güneş: "Galatasaray'ı yenince, moralim düzeldi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş: "Galatasaray'ı yenince, moralim düzeldi"

1682879957297.png

Şenol Güneş: "Galatasaray'ı yendik, moralimiz düzeldi."

Şenol Güneş: "Tüm taraftarlar kazanmamızı bekliyordu. Çok istekliydik. Önde baskı yapmak istememize rağmen çok top kaybı yaptık. Onların bir atağı ve şutu bize gol oldu. Maçın tamamına bakıldığında tek şutları o vardı.

Şenol Güneş: "Yediğimiz golden sonra oyuna hakim olduk. Kazandığımız topları iyi kullandık. Oyuncular ellerinden gelen gayreti gösterdi. Hak ettiğimiz bir sonuç aldık. Daha fazla gol bulabilirdik."

Şenol Güneş: "Skoru aldıktan sonra taraftarımız da devreye girdi. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Daha da farklı olabilirdi. Tüm oyuncularımı tebrik ediyorum. İkinci yarı 6 sarı kart gördük, ne kadar doğru bilemiyorum."

Şenol Güneş: "Ben beni sevmeseler de herkes için bir şey yapmaya çalışan biriyim. Çocukluğumdan beri bunu öğrendim, size bir adım atana ben birkaç adım atmaya çalışırım. Taraftarları mutlu etmek için buradayız. Daha fazla emek vermek gerekiyor."

Üst Alt