Şenol Güneş, Hem Milli Takımı Hem de Beşiktaş'ı Çalıştırabilir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş, Hem Milli Takımı Hem de Beşiktaş'ı Çalıştırabilir

Şahsi görüşümdür.

Öncelikle şunu belirteyim, Fatih Terim'in milli takıma uzun yıllar devam etmesi ve bizden uzak olmasını diliyorum.

Bugün sızdırılan sözleşme sonrası Fathi Terim'in milli takımdan istifaya zorlandığını açıkça söyleyebiliriz.

Bunun temel sebeplerinden biri de Galatasaray'ın yeni bir hocaya ihtiyaç duymaması ve iyi bir hava yakalamış olmasıdır , Galatasaray'da kaos yaratılmak istendiği apaçık.

Asıl konuya gelecek olursak Fatih Terim eğer görevi bırakır yada bıraktırılırsa, ki bence kovulma resti çekilip halkın önüne atılacak gibi duruyor ( sözleşme fesih maddeleri ve aldığı para üzerinden itibarsızlaştırılma riskine karşı Fatih Terim ortak bir noktada anlaşıp sözleşmeyi fesih edeceklerdir ) Şenol Güneş bir sonraki milli takım hocası olabilir.

Dünya Kupası karnesi ve oyuncu yönetimi ile siyasi zirvedikilerin en güçlü adayı olacağını düşünüyorum , zamanında bize yapıldı beşiktaş'a neden yapılmasın?

Fiko'nun buna hayır diyemeyeceğini hepimiz biliyoruz.

Son düzenleme:
5+2 sozlesmesine saygi duyulup , eger 2018 e gidemezsek uzatmasi kullanilmamasi daha isabetli olur

her td ile sozlesmesi bitmeden ayrilmak adet oldu , bari milli takimda bu aliskanlik bitsin artik

Galatasaray ı bitirmekten bejeke yi bitirmeye doğru giden bir yol

enseyi karartmayın,öpüşür koklaşır anlaşırlar

bozacılar ve şıracılar ,kimse birbirini yemez

milli görevden kaçılmaz şenol güneş milli takımın başına getirilmelidir. milli görev sırası tinercilerde

O bize darbe vurmak için yapılan bir hareketti, bizi geriye çekmek için yaptılar ki başarılı da oldular.

BJK için onu yapmazlar.

Abdullah Avcı'nın milli takımda sıçıp batırdığını biliyorum özellikle dönemin en iyi, formda adamı Selçuk'u inatla oynatmaması akıl alır gibi değildi. Ama seyirci, yönetim baskısı olmayan Başakşehir ile milli takımı aynı anda götürebileceğini düşünüyorum. Oynattığı sistemin elemelere ve turnuvalara çok uygun olduğu kanısındayım. Ayrıca kaşarlaşmış, dandik futbolcu görmek istemiyorsak en iyi isim olur. Çağlar Söyüncü, Semih, Serdar Aziz, Emre Mor, Enes Ünal, Oğuzhan, Sinan Gümüş, Cengiz Ünder, Kaan Ayhan, Çalhanoğlu gibi isimleri izleriz.

Bjkyi bitirmek icin dahice 1 plan

Beyler hoşgeldiniz. Adım Yıldırım, mekanın sahibiyim..

yildirim-demiroren-engelliler-haftasi-icin-mesaj-2854761.Jpeg

Bir teknik direktörün hem lig hem de milli takımı çalıştırmasının pek de sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Kaldı ki ülkede milli takım için Fatih Terim ve Şenol Güneş'ten başka hoca mı kalmadı. Şenol Güneş ile ilgili çıkan haberlerin spekülasyon olduğunu ve medyanın bir oyunu olduğunu düşünüyorum.

Şenol Güneş milli takıma giderse bizim için iyi olur mu elbette olur ama biz başka takımlara değil kendi takımımıza bakmalıyız diye düşünüyorum.

Üst Alt