Şenol Güneş: "Her iyi oynayan milli takıma alınmaz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Avrupa şampiyonasına kadar şenol sakatlık sorunları olmazsa;

Mert,uğurcan,altay,zeki,kaan,merih,çağlar,ozan,umut meraş,ozan,dorukhan,irfan,hakan,yusuf,cenk,kenan,burak,cengizi kesin çağırır 18 kişi yapıyo 5 kişilik bi kontenjan kalıyo geriye

Mert müldür,nazım,türüç,taylan,kılınç,berkay,mahmut,okay,efecan,a.ömür,orkun,naci,ali akman vs diğer bazı oyuncular dışarda kalıcak

Avrupa şampiyonasına kadar şenol sakatlık sorunları olmazsa;

Mert,uğurcan,altay,zeki,kaan,merih,çağlar,ozan,umut meraş,ozan,dorukhan,irfan,hakan,yusuf,cenk,kenan,burak,cengizi kesin çağırır 18 kişi yapıyo 5 kişilik bi kontenjan kalıyo geriye

Mert müldür,nazım,türüç,taylan,kılınç,berkay,mahmut,okay,efecan,a.ömür,orkun,naci,ali akman vs diğer bazı oyuncular dışarda kalıcak

Durum böyle görünüyor:

Mert-Ugurcan-Altay
Zeki-Ozan-Caglar-Kaan-Merih-Caner-Umut (Ridvan, Serkan Asan, Nazim Sangare, Mert Cetin, Mert Müldür)
Ozan-Irfan-Yusuf-Hakan-Cengiz (Berat, Mahmut, Soner, Taylan, Okay, Parmak, Dorukhan, Ömür, Orkun, Deniz, Efecan, Halil, Kilinc)
Burak-Cenk-Kenan (Adem, Muhammet, Enes)

Sol bekte suan Caner'i davet eder ama Ridvan'i bekliyorum ben turnuvada acikcasi. Mahmut formsuz. Taylan belirsiz. Dorukhan oynamiyor. Ömür sezonu kapatti. Türüc milli takimi hak etmiyor suan. Kilinc kötü. Enes zaten kötü.

maç sonu demeçlerinde bile sürekli yabancı oyuncu sayısının azaltılması gerektiğini söyleyip duruyordu. 16'ya çıkartılınca çıldıracağını düşünmüştüm ama tuhaf bir şekilde hiçbir tepkisi olmadı. fikir mi değiştirdi acaba!

IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt