Haber - Şenol Güneş: "Sergio Ramos'u sürekli gazeteler yazıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş: "Sergio Ramos'u sürekli gazeteler yazıyor"

Şenol Güneş: "Rashica geçen sezon çok iyi oynadı. Yaptığımız değerlendirmeler sonucu, karakterli bir oyuncu olduğunu gördük. Yorgun olduğu için bizimle olamadı. Yönetimi tebrik ediyorum."

Şenol Güneş: "Chamberlain dün antrenmana katıldı. Olumlu, pozitif. O da uzun süre bireysel çalıştı. Takım idmanına kısmen kattık. Futbol bilgisi, becerisi oldukça fazla. Fiziksel olarak hazırlayıp takıma adapte etmek istiyoruz."

Şenol Güneş: "Talisca ile ilgili söyledim, istekler ve gerçeklar arasındaki fark basitti. Gelinen noktaya baktığımızda, resmi bir teklif yok. Sadece sohbet içinde konuştuk."

Şenol Güneş: "Salih bugün bizimle beraber. Oynuyorlar, mukaveleleri devam ediyor. Gelecek sene için söylüyorsanız, henüz onlar neticelenmedi. İkisi de kalmak istiyor, oynuyor."

Şenol Güneş: "Ramos'u bilmiyorum. Sürekli gazeteler yazıyor. Bildiğim kadarıyla Amerika'ya gidecekti, sonra Arabistan'a, sonra Türkiye olabilir dediler. Son durumunu bilmiyorum. Kendisini ispatlamış bir oyuncu."

Şenol Güneş: "Bize daha önce Pepe’de geldi. Ama gündemde olmadığı için bir şey söylemiyorum. Ramos transferi olursa konuşuruz." (Sportcell)

giphy.gif

Bizim odağımız orta saha olmalı Nelsson giderse stoper halledilir zaten o paraya Ramos olmasa bile buluruz bir tane Vitik, Rouault, Sabanov vb. gibi potansiyelli isimlerde var. Nelsson gitmedikçe Ramos işi saçma olur.

Ramos işi baştan aşağı saçma.
Nellson'dan ettiğin kar direkt Ramos'un imza parasına ve maaşına gidecek.
Kalsın Nellson, demir gibi stoper 5 sene daha oynasın.

Üst Alt