Şenol Güneş: "Sözün bittiği yerdeyiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "Sözün bittiği yerdeyiz"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Oyunla ilgili yorumda bulunmak istemiyorum. Sahada ikinci hatayı 2. yarıda atılarak Aboubakar yaptı. Biz bu skoru hak etmedik. Bunu ortaya çıkması bizim dışımızda kaynaklandı. Evet ilk golü yemiştik ama ikinci golde inanılmaz bir hata var. Aynı şeyi Napoli’ye veya Benfica’da yapsalardı. Sözün bittiği yerdeyiz.” diye konuştu.

AMK Spor

Bir gazetecinin sorusu üzerine tribündeki değil sahadaki utancı yazın dedi. Sahadaki tek utanç 6 tane yemen zaten aglak adam

Bu konuda seninde şüphelerin olduğunu biliyorum heis.

Umarım dediğin gibi olur.

Yalnız iyi koydular yaw. :asd22:
yav olmaz mı tabi avrupa liginde rakipler dengesiz bunlarda öyle ya da böyle iyi gidiyorlardı benfica performansı sonrası bari 2.tura çıksınlarda orada elensinler dedim nolur nolmaz diğer turnuvada diye. ancak muazzam senaryo oluştu travmatik bi şekilde elendiler ve bi düzüne sakat&cezalı oyuncu var. daha ne istiyim :D

Daha iyi günleriniz. Aslında ben bunlrın tur atlayıp Dortmund, barca gibi takımlarla eşleşmesini isterdim. İddaası olmayan Kiev 6 atıyorlarsa diğerleri 12 atar herhalde

Facebook da falan millet duyar kasıyor her yerde.

Biz ise:

48d0b3c7b2684e8f97b5c7b3dba15a9d.jpg

veya böyle

5bac54e2f40c5f8deb2525282d407047.jpg

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt