Şenol Güneş: "Süper Lig'de yabancı futbolcu sayısı çok fazla" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "Süper Lig'de yabancı futbolcu sayısı çok fazla"

Bu yabancı sınırlaması yüzünden büyük kulüpler batma noktasına geldi.

Yerli oyuncu oynatmanız yada tensfer etmenizin önün de engel mi var ?Alt yapıdan neden oyuncu çıkartmıyorsun ?

Sırf kendilerine avantaj sağlamak için adi düşüncelerini dile getirip gündem yaratıyorlar.

yabancı kuralı sanmıyorum artık gelmesini reis kendi canının derdinde ugrasamaz artık bu islerle ugrassa dahi bein sport milyonlarca dolar bayıldı yatırım yaptı mutlaka engel olur cöp yerlilerin oldugu bir ligin izlenmeyecegini bilir

yabancı kuralı dısında bir tahminim tutmadı zımbacı senol 8jkyi bırakır millitakıma gecer diyordum neden bırakmadı sasırdım

Aslında farkında değiller,Fatih hoca bu durumu sezdi ki,bu yaz altyapıya 20'den fazla transfer yapıldı,bence hoca baya bir oyuncu çıkaracak...Bizi ezmeye çalışırken ordan yine sıyrılıp ligi domine edeceğiz

DmVwHPTXgAAdSZX.jpg

Bunların hepsi ülkenin başkanına yağcılık olsun diye yapmıyorsa seneye kesin gözüyle bakıyorum 8 olur kademeli olarak düşürücez derler
Zaten böyle bir kural geldiği zaman kesinlikle futboldan uzaklaşıcam bıktık artık siyasetin futbola girmesini

Biz istersek bu ülkeye Dünya Kupası'nı Şampiyonlar Ligi Kupası'nı getirelim, böyle bir davar çıkar her şeyi berbat etmek için elinden geleni yapar. Bizim kaderimiz bu. Arkadaşın dediği gibi ancak herkes dik durursa, sağlam protestolar yapılırsa engellenebilir. Yoksa bu heriflerin karakteri bu kadar işte. Başkanı ayrı bok kendi ayrı bok.

Fatih hoca bin defa dedi.Mevcut kural turk futbolculari koruyan bir kural zaten..en az 14 turk olmak zorunda.
Kimse sana 14 yabanci al demiyor mal herif

Üst Alt