Şenol Güneş: "Yusuf Demir'i seçmediğim haberleri yalan" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "Yusuf Demir'i seçmediğim haberleri yalan"

1662987195334.png

A Milli Takımın eski hocası Şenol Güneş, Yusuf Demir'in Milli Takım tercihi hakkında demeçler verdi;

"Yusuf Demir'i seçmediğim haberleri yalan. Zaten Avusturya Ümit Milli Takımı'nda forma giyiyordu. O dönem Avusturya'ya gidip Mert Müldür'ü aldım, Yusuf'u almak istedim ama o tercihini yapmıştı. Avusturya, Ercan Kara ile birlikte Yusuf'u da aldı."

hadi bee oradan !! hadiii oradan beeee

Futbolcuların menajerliğini yapan Sertan Güneş, "Yusuf Demir ve Ercan Kara'nın tercih etme şansı olmadı çünkü Milli Takım tarafından bizimle kimse iletişime geçmedi. Avusturya Milli Takımı çok uzun süredir oyuncular için uğraşıyor. Çok fazla görüşme yaptık ve süreç bu şekilde sonuçlandı."

Filozofla dalga gecmeyi bende seviyorum, ama menajeri cocuk U21'de oynarken onun Avusturya Milli Takiminda oynamasini istiyorum diyordu. Yusuf 14 yasindan belli onlar icin oynamisti ve 17 yasinda U21e cagirilmisti yani cocuga güveniyorlardi. Bence Türkiyeyi secmezdi.

ne alakası var ulan ümit milli takımla lafı dolandırma. avusturya a mili takım formasını 3 defa giymeden alabilirdin milli takıma

Ne Almanya nede Avusturya bu seviyedeki adamlari bize yedirmez. Onlar istemezse ancak milli yaparsin. Ustelik haklilarda. Kendileri yetistirdikleri adami super-star klasindaysa niye bize kaptirsinlar. Arada bir istisna cikar, asiri Turk milliyetcisidir cocuk yada ailesi sende oynatirsin.

Üst Alt