şenol güneş - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray'ın maddi durumu, hedefler, büyüklüğü, duruşu, taraftarının futbol beklentisi düşünüldüğünde önümüzdeki 3-5 yıl içinde daha iyisini bulamayacağımız hoca.

Başkan adayları mutlaka iletişime geçmeliler.

şenol güneş bence edebiyat yapmaktır

yendiği zaman nasıl oynadıklarını anlatıp yenildiği zaman maçtan bahsetmek yerine türk futbolunun son durumundan bahsedip felsefe yapmaktır

Nedense şenol güneş hep kısa vadeli başarılar ile gitmiş sonra arkasında destek bulamadığı için düşüşe geçmiştir.

Dünya kupası gibi kısa soluklu bir şampiyonada başarılı olması belki bu yüzdendir , ardından da zaten teneke bağlayıp yolladık adamı..
yok köylüymüş , yok karizması yokmuş..

imparatore grande çok karizmatik canım..

türk futbolunun en büyük hocasidir

kendisi gercek imparatordur

ins bigün asirlik kulübümüzün basina gecer

Ne bu yönetimin ne de gelecek yönetimin aklına geleceğini sanmıyorum. Ertuğrul Sağlam'ı düşünürler, Güneş'i düşünmezler.

Hamza şampiyon olursa kalır, yoksa yabancı gelir.

Duygun dede unutmuştur hala Milli takımın başında sanıyordur
arkadaş kendi ülkende böyle bir cevher hoca var ve hiç bir istanbul klübü ile çalışmadı bizden ele krem olmaz

Kanka her hafta takip ederim Bursa maçlarını. Bu hafta oyuna müdahalelerini alıp Hamza hocaya vereceksin. Alıp tekrar tekrar izleyecek. 17 yaşındaki bir oyuncuyu 45 dakika kilit oyuncu olarak oynattı.

Niye alınmadığını ve niye alınmayacağını da açıkladım sana. Ft.

Kanka her hafta takip ederim Bursa maçlarını. Bu hafta oyuna müdahalelerini alıp Hamza hocaya vereceksin. Alıp tekrar tekrar izleyecek. 17 yaşındaki bir oyuncuyu 45 dakika kilit oyuncu olarak oynattı.

Niye alınmadığını ve niye alınmayacağını da açıkladım sana. Ft.

Hemen hemen bütün oyuncularından en üst düzey performansı alıyor
Yabancı gelir büyük ihtimalle Hamza giderse Villas-Boas gelse keşke

bursaya gitmeden önce keşke bize gelse diyordum...sene sonunda güzelce oturulup konusulursa belki anlaşırız.gelmesini isterim

Genelde Hamza hocanın "yerli oyuncu hayranlığını" eleştirenlerin istediği, yerli oyuncularla belki de en iyi anlaşan teknik direktör.

BJK'ye giderse eldeki vasat yerlileri parlatır tabi, o ayrı.

Bjk'nin yeni hocasi.Sike diye aglayip Bjk'ye gitmesi,tesvikci Hikmetle beraber mac izlemesi ve Bjk'ye imza atarken daha once sampiyonluk yasamadim aciklamasiyla karakterini ortaya koymustur.

Mac sonunda edebiyat yapmasi ile bilinir.

Iyi bir yetistirici oldugu icin gelecek sene Atinc,Frei,Cenk ve Omer Sismanoglu gibi oyunculardan cikis bekliyorum fakat hem kendisinin hem de kulubun loser olmasi sebebiyle gelecek sezonu 3. olarak tamamlayacagini dusunuyorum.

Üst Alt