şenol güneş'in loser olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şenol güneş'in loser olması

2011-12 sezonu, Trabzonspor teknik direktörü olarak 6 Şampiyonlar Ligi grup karşılaşması sonrası tek bir mağlubiyet aldı ve son maçta gruptan çıkamadı.

2015-16 sezonu, Beşiktaş teknik direktörü olarak 6 Avrupa Ligi grup karşılaşması sonrası tek bir mağlubiyet aldı ve son maçta gruptan çıkmadı.

2016-17 sezonu, Beşiktaş teknik direktörü olarak 6 Şampiyonlar Ligi grup karşılaşması sonrası tek bir mağlubiyet aldı ve son maçta gruptan çıkmadı.

Loser mi , 2 ay öncesine kadar bütün forumun taptığı adamdı.
Ben hiç sevmedim keşke gelse diye ıslak rüyalar da gormedim.

Şimdi bakıyorum en iyi td olarak görenler yerin dibine sokuyor.klasik tutarsizligimiz

sent by note 7 #fireinthehole

bu tarafı tartışılır çalıştığı kulüplerle alakalı ancak çok iyi alt yapı hocası olur kendisinden.
alt yapı hocalığını td ler hakaret olarak algılamasa ülke futboluna yararı üst düzey olurdu. 3 temmuz sonras ts dönemi bitişi lig takımlarıyla alakasını kesip Hagi ninkine benzer bir proje peşinde olmasını çok isterdim.
gerçi futbolcuları biraz sulu göz olabilirdi ama okadarda olsun napalım.

Son düzenleme:
Ben niyeyse hiç uyumlu olduğunu düşünmedim istemedim de bizim takım için ama iyi bir hoca olduğu aşikar, müzmin 3. Bjk'yi şampiyon yapabilen herhangi bir insanoğlu loser olamaz benim nazarımda. Oyuncu yönetimi keza çok başarılı.

Fenerde arada sampiyon oluyo ama bu fenerin loser olduğunu değistirir mi?

biz 20 kere fener 19 kere şampiyon olmuş.
biz fenerden daha fazla ztk almışız.
fener iç sahada ikili maçlarda bizden daha üstün.
biz de iç sahamızda fenerden üstünüz.
loser terimi fanatik bir terim.

şunu diyebiliriz. biz fenere nazarla avrupada daha dominant dönem geçirdik daha başarılı olduk fenerin hayal edemeyeceği noktaya ayak bastık

Son düzenleme:
Cenk ve Olcay gibi oyunculardan verim alabilen hoca bana göre iyi hocadır. Kupa finalden sonra Hamzayi gönderip Şenolu alsaydık geçen sezon şampiyonluk için yarışırdık bence

Beşiktaş'a gittikten sonra karaktersiz ve ezik olmaya başladı yalnız.

biz 20 kere fener 19 kere şampiyon olmuş.
biz fenerden daha fazla ztk almışız.
fener iç sahada ikili maçlarda bizden daha üstün.
biz de iç sahamızda fenerden üstünüz.
loser terimi fanatik bir terim.

şunu diyebiliriz. biz fenere nazarla avrupada daha dominant dönem geçirdik daha başarılı olduk fenerin hayal edemeyeceği noktaya ayak bastık

fenevliler bile kendilerine loser diyor zorlama fazla ;)

Bize geleydi biz onu winner yapardık.
Ben t.d bilmem ama mayıslar bizimdir hamza ile yaptık Jor ilede yaparız.
ZMYjbk.png

Üst Alt