Şenol Güneş'ten Maçın Hakemine: "Rahatsız mısın sen?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş'ten Maçın Hakemine: "Rahatsız mısın sen?"

DljlglsXcAAg-T4.jpg

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor mücadelesi sonrasında açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş'in açıklamaları şu şekilde:

"Sürpriz oldu, mucizeler oldu. Oynadığımız oyunun karşılığını alamadık. Farklı kazanmamız gereken bir maçtı. Rakip, beklediğinden fazla golü atıp 3 puanı aldı. 3 tane gol yememiz mucizeydi. 2-0 öne geçmemiz gerekirken golü yedik. Net pozisyonu olmayan rakip gol attı.

Futbol oynamak için de tempoyu düşürmemek gerekiyor. 10 defa oyun duruyor. Rakibi dinlendirmek için mi geldin buraya? Hakemin buna göz yumması gerekirdi. Hakem geçen sezon da Antalya maçında attığımız golü vermedi, penaltı pozisyonunda rakip lehine ters faul kararı verdi. Rahatsız mısın? Kaç kere yere yatıldı, görmüyor musun?

.

Ağla lan leş herif. Kendisine duyulan saygıyı 2 senede bitirdi herif.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ciddi anlamda karaktersiz bir adam
Ben hic Fatih Terim'in rakibi böyle kücük düsürücü seyler söylediğini bilmiyorum bilen varsa koysun buraya.

Adam her yenilgiden sonra ya hakeme ya rakibe satasıyo. Yaşından başından utan artık be kardesim ne cirkef herifsin sen. Cirkefsin sinsisin,gercek yüzün bu iste senin.

Şenol boş yapma, 2 sene başşak ile rekabet etti takımın. Başarının sırrı oradaydı yani artistik yapma, kendini pek sevgili sayın imparator Fatih Terim hocam falan mı sanıyorsun ne yapıyorsun bilmiyorum ama silkelen kendine gel artık.

Ya ben buna 1.5 sene once karaktersiz dedigimde millet beni linc edecekti neredeyse.

İsterse dünyanın en iyi hocası olsun karaktersiz olduğu sürece o herif boştur. Saha icinde milletin anasına karısına küfreden ama mietin sahasinda tolga denen kuçu kuçusunu ama hojama anama kufrettiler diye salan karaktersiz herifin teki.

Üst Alt