Haber - Şenol Güneş'ten TFF'ye Sitem Dolu Sözler: "İdmanı bıraktık bundan sonra!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş'ten TFF'ye Sitem Dolu Sözler: "İdmanı bıraktık bundan sonra!"

Şu adama bir gün biri ana avrat sövse de ülke olarak rahatlasak. Hiç bir başarısı olmayan, ne dediği belli olmayan boş bir adam.
Yoo okadar değil.Haksizlik etmeyelim.JKlubunu 2 sene ustuste sampiyon yaptı.Birsuru oyuncu yetiştirdi.TFF de yıllardır ders veriyor ayrı konuda bu sene ve geçen sene bukadar sevimsiz olmak adına ne yiyor ne içiyor anlam veremiyoruz.Sezon sonu GS nin şampiyonluğu şaibeli dedi kendisinde balata koptu.Durdurulamiyor.

Çok severdim ben bu şeref yoksununu. Ne zaman ki hatay maçlara çıksaydı dedi o günden beri nefretim oldu.
BJK nin suyunu içen işte böyle ölü sevici oluyor şerefsiz köpekler

yahu bu adam hep mutsuz ve sinirli. kazansa da kaybetse de farketmiyor. Türkiye nin başat takımlarından birinde hoca olmuşsun bir nevi kral gibisin ve sürekli triptesin arkadaş. bas git güzel bir memlekette kalan ömrünü huzurlu geçir yahu. yada yorumcu ol hergün ona buna salla maddi manevi mutlu ol... biz mi söyleyelim bunları

Afrika mevzusu patlak verince ne yaşanacak acaba
“Afrika Futbol Birliği bize sormadı kışın turnuva yapabilir miyiz diye? Bizim takımımız kara kartal, Afrikalı oyuncu almamız normal ama damlaya damlaya bir şey olur mu bilemem; Afrika’dan 2 tane “a” yıl atarsak frik olur, Frigyalılar nasıl insanlar ben bunu da bilemem; Marsel İlhan boştaysa oynatırız ama başkanım alır mı bakacağız; yoksa şemsiye açarız ördek derler.”

Son düzenleme:
Üst Alt