Şenol Güneş'ten 'Yurt Dışı' İddialarına Yanıt: "Ben konuşmayayım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş'ten 'Yurt Dışı' İddialarına Yanıt: "Ben konuşmayayım"

1525280656927.png

Şenol Güneş, Beşiktaş'tan ayrılarak yurt dışında görev alacağı yönündeki soruları yanıtsız bıraktı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kısa süreli bir tatil için geldiği Bodrum'a geldi.

Futbolcular Tolga Zengin, Necip Uysal, Oğuzhan Özyakup ve Tolgay Arslan'la birlikte Bodrum'a gelen Güneş, önceki akşam bir balık restoranında yemek yedi.

Deneyimli teknik adam, bu sabah bir kafede kahvaltı yaparken, basın mensuplarının yurt dışında görev alıp almayacağı yönündeki sorularına, "Ben hariç tüm Türkiye bunu konuşuyor, o zaman ben konuşmayayım." yanıtını verdi.

Şenol Güneş'in bir Katar kulübünden yıllık 7 milyon euro'luk teklif aldığı iddia ediliyordu.

Goal

Şenör güneş :D

tumblr_p4dvuflGYL1ujmvy2o1_540.jpg

Bu adamin uckagitci serefsiz sarlatan oldugu bursa'yi biraktiktan sonra tu kaka yapmasindan belliydi.
Besiktasi biraktiktan sonra onlara da tu kaka yapacak
burada son 2-3 senede senol gunesin adi gecitginde hatta bjk'ye transfer oldugunda "adam gibi adam. delikanli adam, bizim takimin basinda gormek isterim" sacmaliklari kopuyordu.

Bu adamin uckagitci serefsiz sarlatan oldugu bursa'yi biraktiktan sonra tu kaka yapmasindan belliydi.
Besiktasi biraktiktan sonra onlara da tu kaka yapacak
burada son 2-3 senede senol gunesin adi gecitginde hatta bjk'ye transfer oldugunda "adam gibi adam. delikanli adam, bizim takimin basinda gormek isterim" sacmaliklari kopuyordu.

Iyi de bizde basarali olmazmiydi? mesela bejekenin ilk sezonu muazzam futbol oynatiyordu gomez, sosa falan

Üst Alt