Sercan´a paraları saçmak mı? Yoksa bedavaya Pandev´i kadroya katmak mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan´a paraları saçmak mı? Yoksa bedavaya Pandev´i kadroya katmak mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sercan´a paraları saçmak mı ?Yoksa bedavaya Pandev´i kadroya katmak mı?

Pandev 1 hafta içinde İnter ile sözleşme imzalamaz ise heyecanlanmaya başlayabilirsiniz çünkü Pandev´in boşa çıkışı mutlaka Frank ve Haldunun kulağına gitmiştir :)

Bize yar etmezler.Owenı bile beğenmezken manu almıştı

Kendine güveni varsa gelir Pandev..

Kendine güveni diyorum çünkü eğer iyi bir performans sergileyemezse Avrupada 2. 3. sınıf takımlarda oynamak zorunda kalır.. Düşünsenize Güiza Fenerbahçe yerine Roma'ya gidip aynı performansı sergilese hangi takımlara gidebilirdi Avrupa'da kaliteli ilk 20 takımdan birine giderdi.. Peki ya şimdi?

Manoco, Mallorca gibi takımlar alacaktır..

Ki bizde Pandev'e gerek yok..

Pandev mi Sercan mı dersek kesinlikle Goran Pandev derim ama Pandev Galatasaray dermi ondan emin degilim iste ..

Ama bekleyelim görelim insallah diyelim .

Cevap: Sercan´a paraları saçmak mı? Yoksa bedavaya Pandev´i kadroya katmak mı?

İkisi de gelsin.

Birini seçmek mi zorundayız.

Hayret bişey

pandev mi? ahahahah komik olmuş biraz.

adam parma'nın en kafa adamı şu an, italya yada fransa'ya gider büyük olasılıkla...

pandev gibi adama gel baroş'un yedeği olacaksın mı diyecekler?

biz yedek aranıyoruz arkadaşlar nonda'nın yerine daha iyi bir yedek...

sercan yaşı itibari ile gayette iyi bir yedek olur...

Pandev_Lazio_allenamento.JPG

Pandev yolda geliyor :D

Arkadaşlar bugünkü İtalyan gazetelerini okudum. Pandev öncelikle İtalya'da mutlu olduğunu ve orada kalmak istediğini söylüyor. Inter'in yanı sıra Juve ve özellikle Napoli'nin kendisini ciddi şekilde istediği yazılmış.

Pandev: voglio rimanere in Italia - Calcio - Tuttosport

Vince Pandev, ora corsa a tre: super offerta dal Napoli - Calcio Mercato / Calcio - Tuttosport

italya hakkında bilgin var sanırım simplicio nun sözleşmesi sene sonunda bitiyo sanırım sence bu oyuncuyu alma ihtimalimiz nedir ya da yönetim ilgileniyor mu bilgin var mı

biz isterizde o gelirmi acaba türkiyeye?:D

pandev dünyada piyasa yapmış bir oyuncu alması çok zor

birde şöle bir durum var arkadaşlar takımda fazla yıldız oyuncu bulunması size göre ne kadar mantıklı biraz koşan mücadele eden yırtıcı oyunculara yönelmeliyiz diye düşünüyorum

Açıkçası yaşı 30 olmuş bir Simplicio'yu istemem defansif orta saha için çok daha iyi alternatifler var illa o bölgeye adam alınacaksa. Misal Kim Kalsström'ünde sözleşmesi bitiyor. O daha iyi top yapan bir oyuncu haliyle onu tercih ederim.

forumdaki arkadaşlar Kim Kalsström'den çok bahsediyorlar merak ettim son 2 maçını izledim ayağa çok güzel pas yapıyor zeki bir oyuncu benide heveslendirdiniz alınsın:D

Kim Kalström aslında Gerets zamanından beri takip edilen bir oyuncu :) Bülent Tulun'un yalacısıyım bu konuda.

Elmander falan vardı biraralar ne oldu?

Bolton'da duruyor Bolton'un forvet hattı dar oldugu için yazmamıstım. Cunku satmazlar bu durumda yoksa tam aradıgımız tipte biri orta saha özellikleri cok iyi, uzun, hızlı, teknik ama gelmesi cok cok zor.

Galatasaray vitrin ama Turkiye degil, TSL hiç degil. Galatasaray yerine Napoli, Fiorentina, Roma gibi başaltı bir İtalyan ya da İspanyol takımına gider. Pandev için diyorum...

Aslında tam zamanı Fernando Cavenaghi 'nin aklını çelmenin çünkü bu sezon 11 maçta 1 gol atmış! Zaten geçen sezonda hocasıyla arası pek iyi değildi hatırladığım kadarıyla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt