# Sercan Yıldırım - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sercan Yıldırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sercan Yıldırım

serc2.jpg

:confused:

Ben gelmesinden yanayım.Türkiyede en iyi yerli oyuncu sıralamasında ilk üç'e girebilecek kapasitede sercan..

Bursa neden birden bire bu kadar elinden cikarmak istiyor Sercani? Sakatlik durumu mu var yoksa baska bir sorun mu?

3.santrafor ve kanatları yedeklemesi açısından iyi transfer olur.Bitiriciliğini biraz geliştirirse çok iyi olucaktır.

Yerli bir forvet, ileri hat için iyi bir alternatif oluşturur. Şu anda gelebilmesi mümkün olan en mantıklı isim. 2 gün kaldı sanırım transfer döneminin bitmesine. Gelmesi fena olmaz.

Sevgili BAtuhan;

Bir golcüde olması gereken en önemli olay "olmazsa olmaz nedir" gol vuruşudur.Sen kendin söylemişsin eksik.Bizim klüp anaokulumu golcü adama gol vuruşumu öğretilecek.

3.5 m euro bonservisine,eşşek yüküyle kendisine para ver birde gol vuruşu öğret.Asla katılmıyorum.O zaman bizim Aydının Sercandan ne eksiği var.

Söylermisin.Bize gol vuruşu öğretilecek adam değil,aslanlar gibi gol atacak adam lazım ivedilikle.Zaten elimizde Baroş ve Elmander var.Düşünürmüsün.

Sercan Florya'da

Ara transfer döneminde Lokomotiv Moskova'nın kapısından dönen genç yıldız, dün menaceriyle birlikte Florya Metin Oktay Tesisleri'ne geldi. Burada Terim'le görüşen Sercan, Sarı-Kırmızılılar'la her konuda anlaştı

Galatasaray’da dün sürpriz gelişmeler yaşandı. Dünyaca ünlü bir forveti kadrosuna katmak için uğraşan Sarı-Kırmızılılar, yurt içinde de üst düzey bir golcü almak istiyordu. Semih Şentürk’ün transferinde bir gelişme yaşanmayınca, rota Sercan Yıldırım’a döndü. Genç yıldız, ligin devre arasında Rusya’nın Lokomotiv Moskova takımıyla her konuda anlaşmıştı. Ancak son anda çıkan pürüzlerin ardından transfer gerçekleşmemişti. Ligin ikinci devresinde fazla forma şansı bulamayan golcü futbolcu, menaceriyle birlikte dün sabah saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri’ne geldi. Burada Fatih Terim’le görüşen milli yıldız, Sarı-Kırmızılılar’la her konuda anlaştı. Yönetim, Sercan Yıldırım’la yapılan görüşmenin ardından Bursaspor’la temaslara başladı. İki kulüp arasında anlaşma sağlanırsa, Sercan Galatasaray’la sözleşme imzalayacak.

Kaynak : Fanatik

Bence süper transfer olur. Tek eksiği gol vuruşu. Onu da hallederse yıllarca leblebi gibi gol atar. Ayrıca sağ açıkta değerlendirip yabancı kontenjanını bu bölgede harcamayabiliriz. Heyecan verici transfer haberlerinden biri bence. Selçuktan sonra 2. doğru Türk.

Sercan'ın gol vuruşları kötü değil, resmen rezalet gelişeceğini sanmıyorum zaten yeride burası değil.

Saç baş yolmaya gerek yok, Sercan yerine daha iyisi rahat alınır.

Sercan'ın gol vuruşları kötü değil, resmen rezalet gelişeceğini sanmıyorum zaten yeride burası değil.

Saç baş yolmaya gerek yok, Sercan yerine daha iyisi rahat alınır.

Sen her gelen futbolcuya gerek yok diyorsun.

Ayrıca Sercan'da ki hız ve adam eksiltme özelliği Türkiye'de hiçbir oyuncuda yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt