serdar ali çelikler - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
belirtmek istediğim çok iyi bir galatarasaraylı olmasından dolayı ergin hocaya karşı olan kompleksi. aynı kompleks terime karşı da var ama maçası yemiyor ona dil uzatmaya. bu adamın içinde fanatik bir fenerli var bikaç yıldır maskelediği için ve işin mizah tarafına oynadığı için popüler oldu ama dikkat ederseniz içindeki fanatik fenerli taraf dışa çıkıyor bazen. galatasaraya ve galatasaraylılara karşı art niyetli bir yaklaşımı var ve bunu sinsice algı oyunları yaparak sergiliyor.
Öyle zaten. O konuda bir şey demiyorum ama son yıllarda Serdar Ali de Murat Murathanoğlu da Ergin Ataman'a büyük saygı duyuyor nefret etmelerine rağmen. Bu Emre Belözoğlu-Galatasaray taraftarı gibi bir şey oldu onların nezdinde. Biz de Emre'nin nasıl büyük bir futbolcu olduğunu biliyoruz ama karakterinden dolayı adamdan nefret ediyoruz. Artık Serdar Ali, Murat Murathanoğlu ve diğer Fenerli taraftarlar da Ergin Ataman'a öyle bakıyor. Ergin Ataman'ın Obradovic'i art arda tokatlaması sonrası oldu bu Ergin Ataman'ın saha içi başarısını kabul etme olayı. Kokoskov'dan önceydi. O yüzden dediğin gibi nefret ve art niyet var ama kafalarına vura vura devam ettiği müddetçe Ergin Ataman hiçbir şey söyleyemezler.
Evet kesinlikle.

Hatta zaman zaman Galatasaray güzellemeleri yapiyor kasitli olarak.
Kasıtlı olarak olduğunu sanmıyorum. Beğenilmeyen Mustafa Cengiz yönetimiyle bile adamlardan daha başarılı olduk futbolda. En son ne zaman Fenerbahçe bizim üstümüzde ligi bitirdi hatırlamıyorum mesela. Adam ne yapsın? Ahmet Ercanlar gibi "Fenerbahçe mükemmel gidiyor. Galatasaray çöp" mü desin? Doğruları söylüyor. He belki istemeye istemeye söylüyor ama sonuç olarak doğruları söylüyor. Fenerbahçe'nin bizden iyi olduğu yerler mesela amatör branşlar ama Serdar Ali amatör branşlara düşman olduğu için oradan da bir şey diyemiyor "Fener şöyle Fener böyle" diye.

Keşke biz de Fenerbahçe kadar amatör branşlarda iyi olsak diyorum bazen ama adamlar mütemadiyen zarar yazıyor mali tabloya amatör branşlar özelinde. Fakat bizim borçlar biraz daha eridikten sonra prestijli ve paralı sponsorlarla anlaşıp Fener'i, Efes'i, Ziraat'i, Vakıf'ı, Eczacı'yı olimpik branşlarda karımız yapmayı çok isterim. Hatta kadın futbol şubesini de açarsak eğer futbol erkek-kadın, basketbol erkek-kadın, voleybol erkek-kadın branşlarında aynı yıl şampiyon olmadan 35'ime girmek istemiyorum. Şu anda 26 yaşında olduğumu düşünürsek önümüzdeki 10 yıl içinde en azından bir sene tüm Türk sporunu domine etmemizi istiyorum. Hadi hayırlısı olsun!

Serdar Ali piyasanın en sinsi, en eyyamcı ve en tehlikeli yorumcusudur. GS kompleksini doğrudan dile getirmez, dolaylı olarak algı oluşturur. Bu işte usta bir kaşardır. Ama evet; dili tatlıdır, laf cambazıdır, esprilidir, kendini dinletir.

FFiOsm0X0AASRk-

Cok art niyetli yorumlari var ve her yorumcu gibi skor yorumculugu yapiyor

Göztepe macindan sonra köse yazisinda irfancan’la ilgili Galatasaray’a karsi orta saha dan gol yiyen kaleci sampiyonlar ligi macina cikar gibi hazirlanmis fenere karsi,bu dusmanligi fenerliler not etmistir diyerek hedef göstermis oyuncuyu

"rayane aabid, amir hadziahmetovic veya ruben ribeiro'yu alin"
"yönetimlerde fazla sushici purocu olmamali. 2-3 tane kebapci olsun"
"nasil olacak lan bu? var'da özgür yankaya-erkan engin, sahada ali sansalan, ümit öztürk, yasar kemal ugurlu, suat arslanboga"
"utanc verici seyler yasaniyor türkiye'de"

Üst Alt