Serdar Aziz - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

DlCKSr0WwAAOoSU.jpg

Serdar Aziz 'i bu forumda belki de en çok seven kişilerin başında ben geliyorumdur. Ama yeri geldiği zaman da eleştirmek gerekir Maicon geçen seneye göre ne kadar toparlanmış girdiyse Serdar 'da geçen seneki performansına göre o kadar dağınık girdi

Sezon başından beri çok fazla maç kaçırıp takımla birlikte olamadığına bağlıyorum bunu büyük ihtimalle ilerleyen maçlarda düzelip yeniden forum olarak yukarılara çıkacaktır

Ama bu haliyle gidip maç kaçırmaya dağınık oynamaya devam ederse Cahill 'in gelmesi durumunda formayı kaptıran Maicon değil Serdar olabilir

İşte bu yüzden çok önemli her mevkide iyi topçularımızın olması mesela geçen sene mecburiyetten Feghouli-Belhanda ikilisi her maç her maç oynuyordu şimdi Emre-Onyekuru 'dan formayı almak için çalışacaklar yok çalışmlazlarsa yedek kulubesi onları bekliyor

Cahill gelirse aynı şey en sıkıntılı mevkimiz stoper ikilimiz için de geçerli olacak. Serdar-Maicon-Cahill bence mevcut durumlara göre muazzam bir stoper rotasyonu olacak bir forma rekabeti olursa bu 3 futbolcuya da yarar hepsinin performansı yukarı çekilir

bu özcimbomlunun sakatlık ve devamsızlık gibi problemlerini bilmeyen varmıydı ki? biz onu böyle sevmişik, böyle kabullenmişik...

Hocanın futbolcuları ödüllendirme şekilleri vardır hoca dün Ahmet'i ödüllendirdi ve Ahmet'de sahada karşılığını verdi Trabzon maçında da defans hattı bozulmayabilir Serdar yedek kalma ihtimali yüksek gibi gözüküyor. Sakatlık gibi bir durum olsa hoca ya da basın tarafından bir açıklama gelirdi ama öyle bir durum yok ki açıklama gelmedi.

Serdar Ankaragücü maçında çok sıkıntı çekmişti. Geçen sene Belhanda-Maicon-Mariano gibi adamlara uyguladığı tarifeyi şimdi Serdar 'a uyguluyor

2 maç yedek bekletir büyük ihtimalle. Trabzon maçında bile yedek bekleyebilir , ondan sonra takıma ilave eder onu da

Serdar Ankaragücü maçında çok sıkıntı çekmişti. Geçen sene Belhanda-Maicon-Mariano gibi adamlara uyguladığı tarifeyi şimdi Serdar 'a uyguluyor

2 maç yedek bekletir büyük ihtimalle. Trabzon maçında bile yedek bekleyebilir , ondan sonra takıma ilave eder onu da
Ahmet daha da yükselen performans sergilediği sürece yedek kalır diye düşünüyorum Mariano - Maicon - Ahmet - Nagatomo tandemi az pozisyon verip 2 maçta gol yemedi eğer böyle devam edelerse Serdar baya yedek oturur :D

Ahmet daha da yükselen performans sergilediği sürece yedek kalır diye düşünüyorum Mariano - Maicon - Ahmet - Nagatomo tandemi az pozisyon verip 2 maçta gol yemedi eğer böyle devam edelerse Serdar baya yedek oturur :D
Yok reis bence o kadar da değil Serdar kalite olarak Ahmet 'in bayağı önünde. Fatih Terim 'in Serdar 'a sırt çevireceğini hiç zannetmiyorum

Bu güne kadar Feghouli hariç kimseye sırt çevirmedi hep en iyi derecede yararlanmaya çalıştı o da zaten Feghouli kendi hak ettiği için böyle oldu

Yok reis bence o kadar da değil Serdar kalite olarak Ahmet 'in bayağı önünde. Fatih Terim 'in Serdar 'a sırt çevireceğini hiç zannetmiyorum

Bu güne kadar Feghouli hariç kimseye sırt çevirmedi hep en iyi derecede yararlanmaya çalıştı o da zaten Feghouli kendi hak ettiği için böyle oldu
Sırt çevirme değil ki sonuçta defansif açıdan güçlü durdukça Ahmet'in ciddi hataları olmadıktan sonra takım performansı ve defans anlayışı güçlenirse Serdar Ahmet'in kesik yemesini beklemek zorunda kalacak. Bu sayede iki tane iyi stoper kazanmış olacağız hem Serdar futbola aç kalacak hem de Ahmet'in performansı yükselecek. Mesela Ahmet'in Göztepe maçından sonra Alanya maçındaki performansı ciddi şekilde arttı bu artış devam ederse iyi bir stoper kazanırız.

Saatli bomba nerede nasil mudahale yapilip yapilmamasi gerektigini ogrenene kadar yedek oturacak

Maicon ya da Ahmet'e bir sey olursa yahut delik desik edilirsek sans bulur

Buldugu sansi yine teperse bastan yine yedege

Bu isler boyle

Üst Alt