Serdar Aziz - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Geçen seneki şampiyonlukta çok önemli performans veren adamlar vardı Rodrigues ve Gomis gibi veya ligin bazı bölümlerinde Mariano-Fernando gibi şampiyonluk yolunda Muslera gibi yedekten girdiği maçlardaki Sinan gibi

Ama bu sene olduğu gibi çok kötüyüz. Serdar 'ı bir kenara bırakıyorum geri kalan tüm oyuncularımız çok kötü ( bir de Fernando iyiden iyiye toplanmaya başladı son maçlarda)

Eh Serdar efendi kronik sakat diyenlere laf yetistiriyordun en son.

Kronik sakat olmak icin illa habire ayni yerden sakatlanmaya gerek yok, zirt pirt sakatlanan adam da kronik sakattir cünkü vücudu sakatliklara meyillidir en kücük dokunusta en kücük yanlis harekette sakatlanir aninda.

Eh bir de senin gibi dengesiz olunca er ya da gec sakatlanmamak icten degil maalesef. Bari cabuk iyiles.

uzun aradan sonra sakatlandi diye gayri her hafta müzmin sakat yazarsınız. adam onca zaman sorunsuz oynadı ama bu işinize gelmiyor tabi. iğrenç nankör herifler

kendine iyi bakmıyo,net.semih altyapıda ne sakatlıklar geçirdi.hem de en potansiyelli oldugu dönem.kafalara darbe aldı.birinde batuhan ayısı sakatladı.sonra ben bi daha sakatlandıgını görmedim öyle.2 sene kadar da iyi top oynadı sagolsun.serdarı begeniyorum ama çok şey beklemiyorum.çünkü ozana liderlik edecek adam serdar değil.ozanın tecrübesizlikten penaltıya sebebiyet verdiği maçta bile istatistikleri müthiş.serdarın hata yaptıgı maclarda böyle istatistikler görmedim ben.bu takımın 1.stoperi serdar olmamalı.yoksa yarı yolda kalırız en önemli maçlarda.yabancı stoper şart.

Sakatlık problemi bıkkınlık verdi, Ben maçtan önce boşuna oynamasın demiyordum, milli takımda falanda oynadı her an sakatlık problemi yaşayabileceği belliydi

evet oynadığında iyi bir stoper ama serdara güvenerek yola çıkarsan yaya kalma ihtimalin baya yüksek. kadroda mutlaka bulunmalı yerli olarak ama mutlaka daha kaliteli bir stoper alma zorunluğumuz olduğunu unutmayalım

Üst Alt