Serdar Aziz'i Daha Oynamadan Bitirmeyelim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz'i Daha Oynamadan Bitirmeyelim

Maddeler halinde yazalım
- 4,5 milyon € bonservis ve 3 oyuncu bonservis yüksek dedik, bence haklıyız.
- 2 milyon € garanti ücret fazla, beraberlik primi ve saçma prim şartları saçma(galibiyet hariç)
Dursun çapsız, Dursun beceriksiz, gereksiz, kalitesiz, verimsiz vs vs vs. 1500 tane kötü sıfat sayabilirim. Transferden genel kitle olarak rahatsızız ama bu konuda tek masum kişi Serdar'dır. Adam bize daha gelmeden burada ister istemez sinirlenip eleştiriyoruz haklı olarak. Ama eleştirilerin yönetim özelinde devam etmesi, oyuncuyu daha oynamadan psikolojik olarak negatif etkilememek gerekir diye düşünüyorum.

Görünen köy kılavuz istemez.

Serdar kazmanin önde gideni senelik maç ortalaması da 20
bir stopere göre çok çok kötü.

Ayrıca saçma müdahaleleri ve bomba hamleleri var.

Resmen amrabat gibi
Fenerdeki topuz gibi serdarda bize itelendi.
Birilerini yine zengin ettik.

Lanet gelsin Dursuna!

Bircok macini stattan izledim
Biraz sabir gosterilirse ve de semihe taninan kadar sans taninirsa Bulent Korkmaz kadar olabilir. Cok hirsli ve mucadeleci. Hava toplarinda iyi. Hucumda da etkili. Muzmin sakat felan degil. Pahali diye ilk hatasinda yuhlarsak kazigin iyice girmesi icin kendi kendimize vazelin sürmüş oluruz.

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Müzmin diyoruzda almadan aylar evvel floryada doktorların incelemelerine tabi olmuş heralde olumlu rapor verdiler ki alındı fiyat faiş o ayrı ayrıca aranılan sert stoper tanımına uyuyor donk gibi tarık gibi gamsız değil

sakat bir adama neden yüksek garanti ücret veriliyor ki?

hadi gitse 2m euro'ya baska bir takımda oynasa. oynayamazdı kardesim. kimse vermezdi bu parayı.

mallık seviyemiz hep sabit.

Bence serdar bitti bile, ilk hatalarinda yuhlamalar basliyacak bunlar hep dursunun yüzünden , ilk basta ilk 11 de cikar sonra tepkileri ve bonservisi yüzünden ezilecek ve yedek kalacak.

Üst Alt