serdar aziz'in yıllık 8 milyon tl alması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

serdar aziz'in yıllık 8 milyon tl alması

Bursasporda 2.5 milyon tl ye oynayan serdar azizin bize gelince yıllık 2 mio bonuslarla 2.5mi

2.5x3,25030536 euro: 8,12576340 tl

afedersiniz ama bokunu cıkarıyorsunuz

tek çare boykot enayi yerine koyuyolar bizi taraftarda anladı kombine 2000 i bile geçmez alanlarda yalaka ultraslan ve dinazor liselilerdir

Mantığıma göre yazıyorum yönetim=serdar sen bursada yıllık ne kadar alıyodun
serdar=2.4milyon tl alıyodum
yönetim=tamam biz sana 3 milyon tl vericez ama primlerle birlikte sözleşmende yıllık 8 milyon tl olarak göstereceğiz tamammı
serdar=tamam siz nasıl isterseniz
aşağı yukarı bu şekilde olmuştur konuşma bu aradaki para kimin ceplerine gidiyo muallak

Mantığıma göre yazıyorum yönetim=serdar sen bursada yıllık ne kadar alıyodun
serdar=2.4milyon tl alıyodum
yönetim=tamam biz sana 3 milyon tl vericez ama primlerle birlikte sözleşmende yıllık 8 milyon tl olarak göstereceğiz tamammı
serdar=tamam siz nasıl isterseniz
aşağı yukarı bu şekilde olmuştur konuşma bu aradaki para kimin ceplerine gidiyo muallak

öyle bişey olması ımkansız oyuncu mal degıl 8mio göstertip 3 alacak

Ben prim işlerine falan inanmıyorum prim işi olursada bonservis olayında araya aracı sokarak falan olur öyle yıllık maaşta prim alınmaz herşey ortaya dökülürdü şimdiye kadar
Ne dersen de bu sözleşmelerin hiç biri normal değil bursada 2.4milyon tlye oynayan oyuncu galatasarayda aynı fiyata oynamayacakmı elbette oynar. Ama sen primlerle birlikte 8 milyon tl yi bulan sözleşme yaparsan her türlü söylentiye açık kapı bırakmış olursun. Çünkü çok büyük mantık hatası var sözleşmede

Ne dersen de bu sözleşmelerin hiç biri normal değil bursada 2.4milyon tlye oynayan oyuncu galatasarayda aynı fiyata oynamayacakmı elbette oynar. Ama sen primlerle birlikte 8 milyon tl yi bulan sözleşme yaparsan her türlü söylentiye açık kapı bırakmış olursun. Çünkü çok büyük mantık hatası var sözleşmede

bize gelen her oyuncunun ücreti böyle artıyor büyük klubuz ya. oyuncuların maaşı cok yüksek bu adama düşük verirsek sırıtır dıye bu adamada böyle bi ücret veriyorlar işte

bize gelen her oyuncunun ücreti böyle artıyor büyük klubuz ya. oyuncuların maaşı cok yüksek bu adama düşük verirsek sırıtır dıye bu adamada böyle bi ücret veriyorlar işte
Bu yönetimin komisyon yediğini görmeniz için daha ne kadar klübü soyması gerekiyo acaba. Serdar kimki bukadar parayı alack ne yaptı sezonun büyük bölümünü sakat geçirmiş bir topçu kaldıkı artık türk futbolcusuna muhtaç değilsin yabancı sınırlaması kalkmış avrupada serdarın aldığı yarı fiyatına oynayıp ondan daha iyi defanslar gırla gidiyo sen buna rağmen serdarı alıp üstüne uçuk rakamlarla sözleşme öneriyosan orda komiyonun tillahı vardır.

Merak ediyorum yıllık 1.5 versek kabul etmeyecek mi?

Koşa koşa , hoplaya hoplaya gelir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt