Serdar Dursun: "Galatasaray ile oynayacağımız derbi yılın en büyük maçı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Dursun: "Galatasaray ile oynayacağımız derbi yılın en büyük maçı"

serdardursun1200.jpg

Fenerbahçe'nin yeni transferi Serdar Dursun Alman basınına yaptığı açıklamada,"Galatasaray ile oynayacağımız derbi yılın en büyük maçı. Fenerbahçe, Türkiye'nin Bayern Münih'i." ifadelerini kullandı.

"DERBİLERDE NE YAPACAĞIMI ÇOK İYİ BİLİYORUM"

Serdar Dursun: "Galatasaray ile oynayacadığımız derbi, yılın en büyük maçı. Türkiye'de oynadım. İki yıl İstanbul'da yaşadım, bu yüzden derbileri ve ne yapacağımı çok iyi biliyorum.

Serdar Dursun: "Türkiye'de taraftarlar çok gürültülü ve duygusaldır. Taraftarlar için futbolcuları birer yıldızdır. Almanya'da taraftarlar bir restoranda bir futbolcu gördüklerinde saygı duyarlar. Ancak Türkiye'de yanına giderler. Sokakta bile onlara destek olurlar.” dedi.

"FENERBAHÇE TÜRKİYE'NİN BAYERN MUNIH'İ"
Serdar Dursun: "Birçok seçeneğim vardı. La Liga, Serie A, Bundesliga I, Bundesliga II, Çin, Dubai, Belçika, Polonya. Ama Fenerbahçe çok özel. Fenerbahçe, Türkiye'nin Bayern Münih'i."

Serdar Dursun: "Stadyuma birçok kez gittim. Eşim ve ailem her zaman Fenerbahçe taraftarıydı. Teklif geldiğinde çılgınca sevindim. Bu yüzden hala tüylerim diken diken oluyor."

Serdar Dursun: "Mesut Özil gibi harika bir oyuncuyla oynamak çok özel olacak. Tam arkamda oynayacak. Tarihin en iyi on numaralarından biri. Bu harika olacak."

Bild

Tam takımına gittin aferin sana Mesut senden önce ne oynadı da senin arkanda oynayacak diye sormuyor ya kendi kendine

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu kulübe Dünya'nın en efendi ve beyefendi insanı girse, havasına ve suyuna maruz kaldı mı değişiyor. Koskoca sezon da yine tek maça indirgedikçe bunlardan bir cacık olmaz. Hala öğrenemediler. GALATASARAY'ı yenene kupa vermiyorlar.

Üst Alt