Serdar Kesimal: "Tolunay Kafkas şizofren!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Kesimal: "Tolunay Kafkas şizofren!"

Serdar Kesimal, Fanatik'e konuştu: "FB’ye 22 yaşında geldim. 2-3 maç oynamayınca tribe giriyorsun, bu yanlış. Çalış, bekle, sabırlı ol."

Serdar Kesimal: "Benim en büyük hatam bu oldu. Zaten ilk senede ayrılmak istediğimi söyledim. Kulüp 'Bırakmayız, daha iyi olacak' dedi."

Serdar Kesimal: "Rusya'dan 1.5 milyon euro teklif getirdim, 'Bu zararı KAP'a nasıl açıklarız' diyerek reddettiler."

Serdar Kesimal: "Kadro dışı kaldım, psikolojik baskı yaptılar. Devre arasında Bursaspor'a transferim vardı ama yatırdılar transferi."

Serdar Kesimal: "Serdar Kesimal’i alırsanız, Serdar Aziz’i Galatasaray’a satmayacaksınız’ diye yazılı belge istediler Bursaspor'dan."

önyargılı olmadan sadece empati yaparak okudum adama çoğu konuda hak verdim..
bir kere bu fener camiası ve onun başındaki adama çok iyi yapmış serdar helal olsun..
yabancı olunca krasiç vs parasını da saygısını da gösteriyorlar türk olunca nasılsa bizim çocuğumuz hallederiz yok öyle..
bu fenerin başındaki zat bursapora satmıyor serdarı korkuyor çünkü bursa o zaman stoperi serdar azizi GSARAYa satar diye..
bu adam hayatını GSARAY korkusuyla geçiriyor sonra çıkıp serdarı basının taraftarın önüne atıp adamı tukaka ilan ediyor..
helal olsun fenerden sözleşmen gereği aldığın para bu azizin ipliğini cesurca pazara çıkardığın içinde ayrıca helal olsun..
tolunay konusunda ise yüzde 100 haklı tolunay şizofren bi adam hatasını kabul etmiş adamı son gün kadro dışı bırakmış..

Üst Alt