# Serdar Kulbilge - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Serdar Kulbilge

Cevap: # Serdar Kulbilge

Mevcut kalecilerle takımın bir hedefi olması söz konusu bile olamaz. Bu adamı getirin. Kısa vadede daha iyisi, daha uyanı yok.

Takımın genel kimyası bozuk şuanda. Herkes maç kaybetmekten korkuyor ve tabiki an başta kaleci UFUK. Çünkü yediği her golde ibrenin kendisine dönecegini biliyor. Eger maç kazanmayı ritmik bir şekilde alışkanlık yapabilsek o özgüveni kazansalar ozaman görün derim

Ufuk bi gelecek vaad etmiyor BANA GÖRE.

Takımın genel kimyası bozuk şuanda. Herkes maç kaybetmekten korkuyor ve tabiki an başta kaleci UFUK. Çünkü yediği her golde ibrenin kendisine dönecegini biliyor. Eger maç kazanmayı ritmik bir şekilde alışkanlık yapabilsek o özgüveni kazansalar ozaman görün derim

Tabi o da var,ama ben genelden bahsediyorum,yani en basiti bjk maçımız,nobre nin sayılmayan golü,holosko nun direkten dönen şutu,ufuk topa hamle dahi yapamadı,köşeye iyi atılan bir şutu ufuk un çıkarması neredeyse imkansız,yerden bu şekilde yediği 3-4 gol var,çevikliği çok kötü,karpaty lyiv maçında son dakika golünde büyük oranda hakan suçluydu ama ufuk un çok basit bi topa uzanamadığını hepimiz gördük:),bunun yanında yan toplarda iyi bana göre,refleksler zayıf ama.

Ben şu anki takımında fazla izlemiş değilim, ama Fenerbahçe'deyken Volkan'ın yokluğunda çok iyi maçlar çıkardığına şahit oldum.O zamanlardan bir Serdar Kulbilge izletirecekse yabancı tercihini kaleden kullanmamak gerek diye düşünüyorum.Ufuk Serdar bizi idare ettirir.

Serdar için teklif yapıldı

Serdar Kulbilge için Gençlerbirliği'ne teklif yapan Galatasaray, Mehmet Batdal ve Ali Turan'ı önerdi. Ancak İlhan Cavcav'ın cevabı “Takas olmaz, para verin” oldu.

Ufuk Ceylan ve Aykut Erçetin’in güven vermemesi nedeniyle kaleye takviye yapmak isteyen Galatasaray, Serdar Kulbilge için Gençlerbirliği’nin kapısını çaldı. Sarı-Kırmızılılar, Başkent ekibine tecrübeli file bekçisine karşılık olarak Mehmet Batdal ve Ali Turan’ı kiralık olarak önerdi. Ancak Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın bu teklifi geri çevirdiği ve “Bana oyuncu değil para lazım. Takasa sıcak bakmıyoruz” dediği öğrenildi. Hagi’nin, Serdar’ın mutlaka transfer edilmesini istediği, bu nedenle Cim Bom’un, Gençlerbirliği’ne yeni bir teklif sunacağı belirtildi. Rumen çalıştırıcının, yabancı kontenjanını kaleci için kullanmak istemediği, bu nedenle Serdar’da karar kıldığı ifade edildi.

Fanatik

ochoa gibi taraftarı heyecanlandıracak bir yabancı kaleci gelmediği sürece isterim gelmesini. ufuk'tan çok ümitliydik ama kaleyi tutan top gol oluyor. aykut biraz toparladı kendini gibi ama az önce lig tv'de yılın 100 golünü izlerken geçen sene sonunda tita'nın ceza alanı dışından plasesi yanından tıngır mıngır geçerken nasıl tutmaya çabalayıp beceremediğini görünce..gelsin serdar.

Elmizde bulunan kalecilerden iyidir.En azından alternatif meslek olarak kalecilik yapmıyor.

Üst Alt