Sergej Milinkovic-Savic, Al Hilal’den Ayrılmak İstediğini Kulübe Bildirdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergej Milinkovic-Savic, Al Hilal’den Ayrılmak İstediğini Kulübe Bildirdi

Al Hilalin baskani olsam: haydaaa buyurr.. noldu cocuklar parayi pesin alirken yuzunuz guluyordu.

Bakın bu neee ? Kapi gibi sözlesmee hukuk var lan bu ulkede zorla kendiniiz dovdurtmeyin cikin oynayin." Derdim.

Al Hilal 'da salakti zaten

6 ay önce 40 milyon euro bonservis parası vermişler oyuncuya da bu sene için 30 milyon euro yani ilk taksitleri 70 milyon euro

Herife gerekirse ev hapsi verirler yine göndermezler bu para çıkmadan sonra 😂
Niye gerizekalı gibi yanlış futbolcuyu transfer edip sonra kardeşim sen git demeyi biliyorlar ya.
Yada 18 milyon euroya aldıkları oyuncuyu kiralamayı da biliyorlar.

Evet salak değiller de futbolcu istemediği sürece de oynatabileceklerini sanmıyorum. Misal falcao örneği. Fesih etmedin kaldı kadroya da giremiyor sakatım diyor, psikolojisi bozulmuş vs. limitli yabancı hakkın var işgal ediliyor. Ee süreç sonunda 40 milyon euro verdiğin oyuncuyu oynatamadan yabancı sınırını da gereksiz işgalini izlemelik bir süreç yaşayacaksın.

Adam normal şartlarda 10 senede kazanacağı parayı 1 senede kazanmış olacak. Sonuçta bir adamın 50 milyon euro serveti olmasıyla 150milyon serveti euro olması arasında hayat standartları açısından pek bir fark yok aşırı para tamahkarlığı yoksa dönmek istemesi gayet normal.

juve coktan girmis araya donmesi icin milinkovic-savic in, ayar cekiyorlar :) lazionun elinden kapacaklar eger donerse italyaya :)

Üst Alt