Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır"

Cevap: Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır"

bu adam nederse onun tersi tutuyor inşallah atletico maçına ateleyu yener demez valla yeniliriz.

Sergen bizim takımı hafife aldı. Yok forvetsizmişiz. Beşiktaş sanki çok etkili olabildi. :)

Elano'dan kapağı da yedi. :)

Bobo-Nobre niye ilk 11'de oynatılmaz!

Derbide ortaya konan futbol beni fazla şaşırtmadı ama doğrusunu söylemek gerekirse skor biraz şaşırttı. Bana göre, 90 dakikanın büyük bir bölümünde çok üstün oynayan Beşiktaş'ın kazanması gerekirdi. Ancak Kartal, fırsatları harcadı. Bunda futbolcuların beceriksizlikleri ön plandaydı.

Derbide ortaya konan futbol beni fazla şaşırtmadı ama doğrusunu söylemek gerekirse skor biraz şaşırttı. Bana göre, 90 dakikanın büyük bir bölümünde çok üstün oynayan Beşiktaş’ın kazanması gerekirdi. Ancak Kartal, fırsatları harcadı. Bunda futbolcuların beceriksizlikleri ön plandaydı.

Galatasaray’ın taktiği değişmedi

Kadrolara baktığımızda dikkat çeken, Galatasaray’ın, Atletico karşısındaki sistemle, önce beraberliği hedefleyen, sonra “atarsam kazanırım” mantığı içinde olmasıydı. Buna karşın, taraftarının büyük desteğini arkasına alan, inanılmaz hırslı, agresif oynayan bir Beşiktaş vardı. Bu noktada Denizli’yi eleştirmek gerek. Kazanması gereken bir maçta neden Bobo-Nobre çift forvetiyle başlamaz, bunu anlamakta zorlanıyorum. Tek santrfor mantığını anlamak zor. Özellikle böyle maçlarda ihtiyaç duyulacak birinci oyuncu bana göre Bobo. Beşiktaş kanatları çok iyi kullandı. Holosko çıkana kadar iyi oynadı. Diğer kenarda Ekrem çok iyiydi. Burada bir parantez açalım. Ekrem çok çabuk bir oyuncu. Ama işi bir yere kadar yapıyor, sonra tıkanıyor ve son hamleyi yapamıyor. Çünkü son hamle, biraz beceri istiyor. Ne yazık ki, bu da Ekrem’de yok. Ortada Ernst ve Fink, rakibe boş alan bırakmadı. Beşiktaş’ta ön plana çıkan isimse Nobre’ydi. Brezilyalı, ilk kez gözüme bu kadar battı.

‘Derbilerde önemli olan sonuca gitmektir’

Dün gece kazanmak Beşiktaş’ın hakkıydı’ demek yanlış olmaz ama derbilerde önemli olan sonuca gitmektir. Maalesef Beşiktaş bunu yapamadı. Böyle fırsatları değerlendiremezsen, ileride sıkıntı yaşarsın. Yarın deplasmana gittiğinde büyük zorluklar çekersin.

Galatasaray, dün gece Beşiktaş’a fazla sıkıntı vermedi. Atılan gol tamamen tesadüf ve Sivok’un büyük hatasından. Yanlış anlaşılmasın, Galatasaray’ın dün geceki sistemi son derece doğruydu. Çok önemli sakatları olan bir takımın, bu şekilde oynaması çok normal. Şuna da vurgu yapalım, Atletico ve Beşiktaş maçlarındaki şans, her zaman yanında olmaz. Madrid’in 3-4, Beşiktaş’ın 4-5 net pozisyonu vardı.

Arda gol dışında yoktu

Arda, Keita, Elano’dan daha tempolu, becerikli olmalarını bekliyordum. Arda, attığı gol dışında yoktu. Keita da öyle. Galatasaray’ın özellikle sol kanadı hiç işlemedi. Caner çok kötüydü. Savunmadan Emre, Neill, Balta çok iyiydi. Ama aynı şeyleri Uğur için söyleyemeyeceğim. Ancak hatalı olan Uğur değil. Keita kendisine hiç yardımcı olmayınca, Uğur yalnız kaldı. Rakip bu kanattan yüklenince, Galatasaray sıkıntı yaşadı. Beraberlik Beşiktaş’a bir şey kazandırmadı. Galatasaray ise büyük moral buldu.

Hangi maçdan bahsediyor ??

%70 demişti ya bahaneleri hemen hazır yok bilmem Beşiktaş 'ın pozisyonu daha çok muşta yok Arda silikmişte yok Elano temposuzmuşta yok GS forvetsizmişte yok kanatlar yeterli değilmişte.

Yürü git lan at yarışı oyna sen.

Bu Disiplinsiz Dingilmi Futbol ögretecek Milyonlara..? Olum git Veli efendiye orda Beygirlerin altina yatda Dünya kac bucakmis bi Gör...!!!

Akşam yeni bi program varmış,mazeretlerini orada sunacakmış heralde :)

Ekip;Mehmet Demirkol,Ercan Taner,Sergen Yalçın ve Selçuk Dereli.

Abi Ersin Düzen'in Mustafa Doğan ve Sergen Yalçın'la beraber program yapmasına çok şaşırıyorum doğrusu.O kadar basit yorumlar yapılıyor ki,bizlerden birilerini çıkarsalar daha iyi yorumlar geleceğinden şüphem yok.

Kadrolara baktığımızda dikkat çeken, Galatasaray’ın, Atletico karşısındaki sistemle, önce beraberliği hedefleyen, sonra “atarsam kazanırım” mantığı içinde olmasıydı. Buna karşın, taraftarının büyük desteğini arkasına alan, inanılmaz hırslı, agresif oynayan bir Beşiktaş vardı.

Ah Sergen ah.Hala tribünlere oynuyor...:asd:

Az önce Ntvsporda RİJKAARD'a beceriksiz ve düşüncesiz dedi.Sergen senin sülaleni dııııııttttttttttttttttttttttt

13_k.jpg

11811.jpg

LiveImages%5CYeniFotoAnaliz%5CEfsane%2011%5Csergen_yalcin.jpg

d31e1fb6db.jpg

ihanetqa6.jpg

Alın size Sergen'in kişiliği.

Sergen'le Sinan Engin hırslarından nereye saldıracaklarını bilemiyolar.Karşınızda fener yok akıllı olun aklını alırız adamın böyle.Sizi gidi şebekler sizi :sopa::sopa:

Üst Alt