Sergen Yalçın Beşiktaş'ta! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Besiktas'in maclarini hic izlemiyorum. Burada sorulmasi gereken takimin nasil futbol oynadigi...

Turkiye Ligi bayagi kotu bir lig. Fatih Terim bence kariyerinin en kotu teknik direktorluk performanslarindan birini gosteriyor ve buna ragmen iki sampiyonlugu var son surecte. Avrupa'da ne oldugu ise ortada. Zaman her seyi gun yuzune cikartir diye dusunuyorum.

Su da var, umarim basarili olur. Elindeki kadro ile puan olarak geldigi nokta basaridir. Bizi net skorla yendiler. Saygi duymak lazim ama abartmaya gerek yok. Biz de son iki maca kadar bence kaliteli futbol oynamadan oyuncu farkliliklariyla ligde ust uste galibiyetler aldik. Bence isin gercegi bu.

Sergen hoca iyiyse gelecek sene takimi futbol olarak ucurur, rahatca Turkiye'de sampiyon olur avrupa'da da ortaya kaliteli futbol koyar, ben de alkislarim. Ilk basta yakalanan iyi ivmeleri cok abartmamak lazim.. Tabii ki bence...

Bir zamanlar Yetenek Sizsiniz Turkiye nin jüri üyesi olan bu sahsiyet şuan Turkiye ligini donunda sallamaya baslamasi beni ziyadesiyle seviyemiz hakkında dusuncelere daldirmaktadir.

Sergen'in neden küçümsendiğini anlamıyorum. Senin ligin hocaların ne ki Sergen'i küçümsüyorsun. TR Ligi için iyi bir potansiyeli olduğunu kanıtladı bence.

Bjknin son 3 maçını izleyin

3 maçta 1 sarı kart gördüğünü de iyi izleyin.

Ondan sonra futbol; zart zurt anlatırsınız.

Ne yapsalar kart görmüyorlar, faul yapıp gol atıyorlar ses yok.

Her maç 1 hakem kırılması var.

Suni bir gündem oluşturdular ve aleni kollanıyorlar fener maçından beri.

Neyse özet izleyip analiz kasan tiplere laf anlatmakla ben hata ediyorum.

beşiktaş mücadele ediyor kaçak oynayan yok ellerinden geleni yapıyorlar ayakta kalıyorlar sahada. bizim kız kuruları nazik nazik geziyor yumuşak yumuşak pas ve şut atıyor rakibin bir oyuncusu ile bizden üç kişi birden karşılaştımı top bizde kalmıyor rakibe gidiyor.

bizim matmezeller sürüsü şortla mini etekle çıksın sahaya böyle kaçak dövüşeceklerse.

sergen'i fener'e, erol'u beşiktaş'a koy benzer bir tablo olurdu. sergen erol'dan bile rezil olabilirdi açıkcası ama benzer bir hakem iltimasını orada da göreceği için erol'un rekorunu yakalayabilirdi.

Sergenin elinde 12-13 tane futbolcu var bunlardan doğru düzgün sakatlık yaşayan yok.Bizde Muslera,Luyindama,Sarachi,Omar,Taylan,Feghouli,Falcao uzun süreli sakatlık geçirdi bunların hepsi de 11 oyuncusu.Futbolda şans faktörü önemli beşiktaşta da inanılmaz bir şans var bu sene üsüne bi de kritik oyuncularına verilmeyen kırmızıları,sarıları ekleyince şu anki tablo ortaya çıktı.Bu sene şampiyon olasalar bile sergen'den üst düzey bir teknik adam çıkabileceğine ihtimal vermiyorum.

bişi oynattığı yok kronik dedikleri aboubakar sırtlıyor ghezzal'da piyango olarak vurdu hakem yardımları da var bunun üstüne

Sergen kafasi rahat adam hatirlarsaniz sallantıda olduğu dönem yonetimle medya aracılığyla kapsıyordu.. oyuncularini medya önüne atiyordu..kovulma arefesindeyken ne olduysa bir anda bjk aşırı kollanmaya baslandi ve yarisin icine sokuldu. Ben bu kadar sertlige musade edilen takim blmiyorum fener dahil.

Sergenin hocaligini saglikli yorumlamak icin adil.bir ortamin olmasi lazım.

Üst Alt