Sergen Yalçın: "Bu görüntü fake... Bence şans golleri yedik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: "Bu görüntü fake... Bence şans golleri yedik"

1634672077341.png

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Sporting maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Sergen Yalçın: "4-1'lik skordan dolayı üzgünüz. Bu beklediğimiz bir skor değildi. Bu kulvar zor bir kulvar, hataları affetmiyorlar Şampiyonlar Ligi'nde. Oynadığımız takımlar ters takımlar. Bakıyorum, çok da 4-1'lik bir maç değildi. Takımımın iyi oynadığını düşünüyorum."

Sergen Yalçın: "Bence şans golleri yedik. Çalışılmış gibi görünebilir ama rakibimizi analiz ettik, hiç böyle gol görmedik. Bence şans faktörü rakibin yanındaydı. Neredeyse kaleye gelmeden ilk yarıda 3 gol attılar."

Sergen Yalçın: "Skoru çevirecek birçok şans yakaladık ama hatalar... 4-1'lik bir oyun değildi bu."

Sergen Yalçın: "Derbiler her zaman önemlidir. Pazartesi oynayacağız, yeterli dinlenme süremiz var. Pazartesiye iyi hazırlanıp tekrar normal durumumuza dönmek istiyoruz."

Sergen Yalçın: "Bu görüntü biraz fake. Gerçek görüntü, ortaya çıkar."

Sergen Yalçın: "Bu maçtan çok da çıkarılacak bir ders yok."

Sergen Yalçın: "Batshuayi de şanssız. Vuruyor vuruyor girmiyor, direkten dönüyor, bir şey oluyor..."

Sergen Yalçın: "Bu seviyede bu kadar basit goller yemek oyuncuları psikolojik olarak düşürüyor."

Sergen Yalçın: "Bu maça ve skoruna takılıp kalamayız. Bu maç burda kalacak ve biz yolumuza bakacağız."

Sergen Yalçın: "Oyundan dolayı üzgün değilim ama skordan dolayı üzgünüm."

Sergen Yalçın: “Kornerden daha önce gol yemedik. Sadece Adana Demirspor maçında kornerden gol yemiştik. Fakat o golü saymıyorum. O gol rugby maçlarında olacak bir goldü."

Sergen Yalçın: "Öyle goller Amerikan futbolunda oluyor."

Sergen Yalçın: "Kornerde sekince orada birisi vurabilir. Bu bir hata mı? Hata olarak görmüyorum. Futbolda herkes her şeye önlem alırsa maçlar 0-0 biter."

Sergen Yalçın: "Gruptan çıkma şansımız var mı, zannetmiyorum. Belki UEFA şansımız olabilir. Onu kovalamaya çalışacağız."

Sergen Yalçın: "Bence şans golleri yedik. Çalışılmış gibi görünebilir ama rakibimizi analiz ettik, hiç böyle gol görmedik. Bence şans faktörü rakibin yanındaydı. Neredeyse kaleye gelmeden ilk yarıda 3 gol attılar."

"Bu görüntü biraz fake. Gerçek görüntü, ortaya çıkar."

"Derbiler her zaman önemlidir. Pazartesi oynayacağız, yeterli dinlenme süremiz var. Pazartesiye iyi hazırlanıp, tekrar normal durumumuza dönmek istiyoruz. Hiç beklemediğimiz şeyler oldu sezon başında. İşler iyi gitmiyor, kaybediyoruz ama bu görüntü gerçek değil."

"Bu maçtan çok da çıkarılacak bir ders yok."

"Batshuayi de şanssız. Vuruyor vuruyor girmiyor, direkten dönüyor, bir şey oluyor... Şu maç 4-1'lik bir maç değil. Rakibin bizi 4-1 yenmesi bugün için olağanüstü bir durumdu. Çok basit goller yedik."

"4-1'lik skordan dolayı üzgünüz. Bu beklediğimiz bir skor değildi. Bu kulvar zor bir kulvar, hataları affetmiyorlar Şampiyonlar Ligi'nde. Oynadığımız takımlar ters takımlar. Bakıyorum, çok da 4-1'lik bir maç değildi. Takımımın iyi oynadığını düşünüyorum."

"Skoru çevirecek birçok şans yakaladık ama hatalar... Duran topta yediğimiz goller biraz şans golleri. 4-1'lik bir oyun değildi bu."

adamların 2 direği var onun dışında karşı karşıya kaçan pozisyonları var xGleri 4 küsür sergen hocam maçın hakkı 4-1 değildi diyor :puhaha:

Sergen Yalçın: “Kornerden daha önce gol yemedik. Sadece Adana Demirspor maçında kornerden gol yemiştik. Fakat o golü saymıyorum. O gol rugby maçlarında olacak bir goldü."

Sergen Yalçın: "Öyle goller Amerikan futbolunda oluyor."

:)

283aa648bba2d38abb8570174637572571d402d9.png

Üst Alt