Sergen Yalçın: “Fırat Aydınus’u tebrik ediyorum. Bugün iyiydi” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: “Fırat Aydınus’u tebrik ediyorum. Bugün iyiydi”

FCkppLuWUAEtQ7e

Sergen Yalçın: "Kazandığımız için çok mutluyuz. Destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Derbiler her zaman çok önemlidir, bugün için bize bir moral oldu. Oyuncularımız için de bir güven tazeleme oldu."

Sergen Yalçın: "Bence çok güzel maç oldu, Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Berabere de bitebilirdi. İki taraf da centilmence karşılaştı. İzleyicilere güzel bir futbol izlettirdi oyuncular."

Sergen Yalçın: "Bugün oyuncularımız geri dönüş sinyalleri verdiler. Larin'in performansı, geçen seneyi hatırlatır nitelikteydi. O da aramıza iyi bir şekilde döner diye düşünüyorum."

Sergen Yalçın: "Taraftarımız merak etmesin, bizim onlardan daha çok moralimiz bozuluyor işler kötü giderken. Kulvarları ayrı tutmak lazım. Lig başka, Şampiyonlar Ligi başka."

Sergen Yalçın: "Oyuncularımız çok fazla maç oynuyorlar, daha ligin ilk çeyreğindeyiz. Erken karar vermemek lazım, sabırlı olmak lazım. Uzun maratonda kaliteli bir oyuncu grubuna sahibiz. Bazen sonuçlar gelmeyebilir, biz bu oyuna sadece başarı odaklı bakmamalıyız."

Sergen Yalçın: "Bu, oyunun doğasında olan bir durum. Çok abartmaya, kaos ortamı yaratmaya gerek yok. Sadece başarıya endeksli bir camia olmamalıyız, bu işin birçok boyutu var. Biz şampiyonluk kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz."

Sergen Yalçın: "Bugün olduğu gibi, taraftarlarımızın sezon boyunca oyuncularımızı desteklemesini istiyorum. Oyuncularımız da zor bir iş yapıyorlar."

Sergen Yalçın: "Statik santrfor oynayan futbolcunun işi daha zor. Larin arkadan geldiği ve fizik gücü yüksek olduğu için o golleri atıyor. Larin fiziken hazır olduğu sürece her maç gol atabilir. Yeter ki fizik olarak hazır olsun."

Sergen Yalçın: "Larin, bugünkü performansıyla bizi çok memnun etti. Arkasında oynayan Umut da performansıyla bizi memnun etti. O ikili önlü arkalı çok mücadele ettiler."

Sergen Yalçın: "Altyapıdan gelen oyuncularımıza fazlaca inanıyoruz, bunların başında Ersin ve Rıdvan var ama Serdar da geliyor. Yakın zamanda Serdar da muhtemelen bu takımda görev almaya başlayacak. Yavaş yavaş herkesi yukarı almak istiyoruz."

Sergen Yalçın: "Lütfen sabırlı olalım. Çünkü bu oyunculara sezon boyunca ihtiyacımız var. Taraftarlarımıza sezon boyu ihtiyacımız var."

Sergen Yalçın: "Fatih hoca, benim antrenörlüğümü yapmış biri. Kendisini çok sever ve saygı duyarım. Rakip olabiliriz ama hocamıza karşı saygımız eksilmez. Fatih hoca, Türkiye'nin en deneyimli, en başarılı hocası. Onun yakaladığı başarıları belki de hiçbir hoca yakalayamayacak."

Sergen Yalçın: "Maç öncesinde oyunla ilgili, Avrupa'daki durumu konuştuk Fatih hocayla. Bu tür konuşmaları genelde yapıyoruz, çok problem değil bunlar."

Sergen Yalçın: "Fatih hocaya çok saygı duyuyoruz, çok seviyoruz kendisini."

Sergen Yalçın: “Galatasaray’ın penaltı kararı doğruydu. Pozisyon penaltı. Ancak şunu da rica ediyorum bizim lehimize olduğu zaman bizim de penaltımızı verin. Amerikan futbolundan golü yediğimiz zaman da faulü verin."

Sergen Yalçın: “Fırat Aydınus’u tebrik ediyorum. Bugün iyi maç yönetti.”

Sergen Yalçın: "Oyunda hata olmadan gol olmuyor. Futbol, hatalar oyunu. Sporting maçı sonrasında 4-1'lik bir oyun olmadığını söylemeye çalıştım. Oyunu biz oynadık ama duran topta vurdurursan golü yersin."

Sergen Yalçın: "Benim söylediğim her şey doğru olacak diye bir şey söz konusu değil. Bunlar sadece benim fikirlerim, siz bunu beğenmeyebilirsiniz. Söylediğim şeyler beni bağlıyor."

Sergen Yalçın: "Oynadığımız oyundan vazgeçmeyeceğiz."

Dirsek atmak, kolpa fauller çaldırmak, yerde yatan varken atağa devam etmek de centilmenliğin içinde mi?

İki takım da berbat, bjkliler biraz daha her topa salça olmaya çalıştı. Az çok takım görüntüsü var, herkes rolünü biliyor. Bizde herşey rastgele, doğaçlama.

fiırat aydinus iyiydi hostu tabi ama sen sezonun geri kalaninda iyi olmayacaksın sergencim,hatta bjknin basinda bile olmayacaksin belki🙂

Valla umurumda değil. Benim gözümde sıfır hakem hatası. O penaltıyı atacaksın kardeşim. Boş kaleye gol atacaksın. O salak gibi gol yemeyeceksin. Tamamen bizim hatamızdan giden bir maç. Fırat Aydınus ve Mete Kalkavan beklenenden daha iyi yönettiler doğruya doğru. Bu ikili katliam çıkarabilirdi. Öyle potansiyelleri var çünkü.

Serdar Tatlı denilen kel şerefsiz gider ayak hakem atamalarını öyle güzel yapmış ki, işi şansa bırakmamış. Evet berbat hatta bok gibi oynadık ama ona rağmen kazanabilirdik. Alex Texeira ve Bathsuayi'nin yumruklarına yaptırım olsa maçı yine alır yada berabere kalırdık. Buna rağmen penaltıyı kaçırmasak yine deviriyorduk. BJK denilen at şikecilerinde bir cacık yok. Zaten olmadığını Avrupa maçlarında görüyoruz. Tarafsız ve hakem gibi hakemlerin olduğu maçlarda averaj takımı muamelesi görüyor.

Üst Alt