Sergen Yalçın: "Hulk düşündüğümüz oyunculardan biri" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: "Hulk düşündüğümüz oyunculardan biri"

Keşke biz de düşünsek biraz.
1,5 senelik bir sözleşme ile alınabilecek bir risk. Yanına da Halil’i mi alıyorsun kimi alıyorsan al. Hulk gidince birinci oyuncun olsun.

2. Yari bakalim her takimda oldugu gibi fiziksel olarak dusecek mi
ben de düşüşe geçerler belki diyordum ama herifler gitgide vites arttırıyor. önceden atıp üstüne yatarak yeniyorlardı, şimdi ellerine kollarını sallayarak yeniyorlar. keşke sergen konya maçı civarındakı düşüş döneminde ayrılsaydı, büyük bi potansiyel tehlike oldu bizim için. transferler de düşeş mi geldi yoksa sergen mi onlardan verim almayı biliyor tam çözemedim.

Beşiktaş bu sene büyük bir değişiklik olmazsa şampiyon olur. Karga güzellemesi yapmak istediğimden değil ama sessiz, derinden ve suya sabuna dokunmadan çatır çutur 4-5 atıp geçiyorlar herkese.

Beşiktaş bu sene büyük bir değişiklik olmazsa şampiyon olur. Karga güzellemesi yapmak istediğimden değil ama sessiz, derinden ve suya sabuna dokunmadan çatır çutur 4-5 atıp geçiyorlar herkese.
bizim sessizliğe bürünüp büyük ve küçük şikecileri birbirine düşürmemiz lazım. yalıçocuğu en büyük tehlikeyi tinerciler olarak görürse onların üstüne salar medyasını ve fenerasyonu

Brezilya Serie A ekibi Atletico Mineiro, Beşiktaş'ın transfer gündeminde olan Hulk ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı. Beşiktaş cephesinin ilgilendiğini ifade ettiği Hulk, resmen Atletico Mineiro'ya transfer oldu.​

Üst Alt