Sergen Yalçın: "VAR'daki arkadaşlar dikkat etsinler" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: "VAR'daki arkadaşlar dikkat etsinler"

Konuşması gereken zaten hoca değil Alper ,hocalar bu işlerin içine girince sahadan kopuyor sergende arkasında güçlü yönetim olmadığını biliyor
Yönetim konuşmalı ama bizde de yönetim yok
Ne demek istedigini anliyorum ama bir seye etkili olmaz demek istiyorum ben. Cunku senin arkanda duran kimse yok. Bugun yonetim napsin bunlar gibi her tweete karsilik olarak bir aciklama mi yapmali? Yoksa onlar gibi tweet savasina mi girelim? 3 yildir goruyoruz zaten bunlari, sen cikip sahada maci kazanmaya bakacaksin cunku en guzel cevap budur. Medya, TFF, PFDK hepsi Fenerli ve Bjkli adamlarla dolu. Yonetim ne derse desin, ne dedigin hic bir onemi olmuyor boyle bir ortamda.

Ne demek istedigini anliyorum ama bir seye etkili olmaz demek istiyorum ben. Cunku senin arkanda duran kimse yok. Bugun yonetim napsin bunlar gibi her tweete karsilik olarak bir aciklama mi yapmali? Yoksa onlar gibi tweet savasina mi girelim? 3 yildir goruyoruz zaten bunlari, sen cikip sahada maci kazanmaya bakacaksin cunku en guzel cevap budur. Medya, TFF, PFDK hepsi Fenerli ve Bjkli adamlarla dolu. Yonetim ne derse desin, ne dedigin hic bir onemi olmuyor boyle bir ortamda.

Stadının açılışında dönemin Başbakanını dehleyen taraftarı temsilen Fener'le ekonomik bağı ve çıkar çatışması olan artık federasyon başkanının istifasını talep edebilirler. Yoksa bunlarla girilen birebir sidik yarışının bizi hiçbir noktaya taşımadığını söylediğin gibi tecrübe ederek öğrendik.

Stadının açılışında dönemin Başbakanını dehleyen taraftarı temsilen Fener'le ekonomik bağı ve çıkar çatışması olan artık federasyon başkanının istifasını talep edebilirler. Yoksa bunlarla girilen birebir sidik yarışının bizi hiçbir noktaya taşımadığını söylediğin gibi tecrübe ederek öğrendik.
Zaten istifaya davet etmeleri gerek en mantiklisi budur suan ki ortamda. Laf olsun diye surekli bunlarin tweetlerine cevap veremeyiz, onlari adam yerine koymus oluruz gibi gozukur.

fb macindan sonra biz de böyle baski olusturmaliydik
illa puan kaybi yasamamiza gerek yok hakem hakkinda sallamak icin
hakkimiz yenildigi her macta cikip konusmamiz gerekiyor

Bir seyi cok mrk ediyorum. VAR uygulanan baska ulkelerde sistemle bu kdr kavga ediyorlar mı lan.

Cok komik bi durum olm bu ya. Tetikte kalsınlar diye bilerek dürtüyorlar hakemleri sanirim bizimkiler. Psikolojik baski altina almaya falan mi calisiyorlar nabiolar

Algi yapıyor gerzek
Her maç mi ağlanır
Alanya maçını bellemis
Rosieri sarısı varken 2 kartlık faulle atmamıştı hakem
Hakem atamayinca sergio çıkarmıştı oyundan
Algısı batsin

Bir seyi cok mrk ediyorum. VAR uygulanan baska ulkelerde sistemle bu kdr kavga ediyorlar mı lan.

Cok komik bi durum olm bu ya. Tetikte kalsınlar diye bilerek dürtüyorlar hakemleri sanirim bizimkiler. Psikolojik baski altina almaya falan mi calisiyorlar nabiolar
Yok etmiyorlar.
Bizim Kasımpaşa maçındaki gibi flu pozisyonlarda hakem ne karar verdiyse destekliyorlar.

Bariz hataları dile getiriyorlar ama bu hatalar bizim ligteki kadar çok olmuyor.

Skandallar kavgalar da çok olmuyor.

Gscimbom mobil

Şampiyon olursak bu herif kovulur. Yalı çocuğu da karbonatlı kovar. İkisi de krize girer. Bizim önümüz biraz daha açılır. Yalı çocuğu yaptığı büyük masrafları Fenerli küçük yatırımcının üstüne yıktı zaten. Yakında dolandırıldığını anlar mallar. Yeter ki biz şampiyonluğu bunlara bırakmayalım.
En değerli şampiyonluğumuz olur.

Üst Alt