Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2018-2019 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2018-2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence bu takimin en buyuk sorunu ne savunmada be orta sahada ne de forvette lider oyuncu olmamasi. Sahada bir yonlendiricinin olmasi cok onemli. Serdar, Maicon, Emre, Belhanda, Badou filan lider oyuncu degil. Hatta Fernando bile o konuda geride. Eger, gelirse Cahill filan cok faydali olacaktir.
Bence hedef AL'de Top8 olmali ve kura sansina gore daha da ileri gidebiliriz.

Benjamin Moukandjo, Leandro Damião, Alan(Guangzou) ocak ayında üçü de boşa çıkıyor. Elkeson boşta değil ama çok yüksek olmayan bir bedelle alınabilir.

Bu yıldan umudu kestim ben, devre arası 2-3 sağlam transfer ve gençleri takıma monte edelim. Sene sonu sağlam yapılanma ile yolumuza bakalım. UEFA'ya kalırsak tek beklentim orada ilerleyebildiğimiz kadar ilerlemek.

Bu takimi eger 30 yas ustu oyuncu alirsin her sene, boyle revizyona gitmek zorunda kalirsin.

illa 18-20 yasinda oyuncu da gerek yok. 24-29 arasi oyuncular bakman lazim ki her sene revizyona gidilmesin.

okadar oyuncu var ki burda is yapabilem ucuz, ama gel gelelim oyuncuya ikna edip, iyi parayla anlasip getirip adam yok.

Ayrica bu takima en az transfer sezonlarinda

2 stoper
1 sagbek
2 orta saha
2 as forvet
1 kanat
1 teknik direktor
1 scott piri

ciddi ciddi transfer bekleyen var ben yazın bile düzgün transfer beklemiyorum yönetim değişmezse referansım çok sağlam ha değişirse yönetim bir şeyler olur.

Akhisarspor'da, Bursaspor maçı öncesi Başkan Hüseyin Eryüksel'in de izlediği antrenmanda takım arkadaşı Josue'ye küfür eden Seleznyov, süresiz kadro dışı bırakılmasının ardından U-21 takımıyla çalışmalarını sürdürüyor

bilerek yapmistir bunu gelmek icin
Bu lavuğun en önemli özelliği Güney Amerika devesi Lama gibi sağa sola tükürmesi.
Yanlış hatırlamıyorsam ligde bir futbolcunun suratına tükürmek suçundan 5-6 maç ceza almıştı.

Seleznyov nedir okadar mi düstük? 33 yasina gelmis sezon sonu sunu nasil elden cikaririz diye düsünürüz, bize genc oyuncu gerek. Cünkü yeni bir takim kurmamiz sart artik. Takimin yas ortalamasindan her yil oyuncu almamiz gerekiyor. Kur bir tane genc takim 5 yil oynasinlar

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt