Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2018-2019 - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2018-2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
transfer tamamen bu aksamki macın sonucuna göre karar verilsin,havlu atarsak hiç gerek yok

mayıs ayına kadar süt kupası için transfer yapmak sacma olur

Östersunds ve Malmö maçlarından da gördük. İskandinav futbolu Türk futboluna -birçok Türk'ün sandığının aksine- diş geçirebiliyor.

İskandinav ülkelerinde kendini kanıtlamış genç oyunculardan iki örnek:

İsveç şampiyonu AIK'ın 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Kristoffer Olsson. Arsenal altyapılı. Dinamik ve oyun görüşü olan orta saha oyuncusu.

Hırvat sağ bek Karlo Bartolec. Dinamo Zagreb altyapısından yetişme. Oyun bilgisi iyi, tempolu bir bek.

Östersunds ve Malmö maçlarından da gördük. İskandinav futbolu Türk futboluna -birçok Türk'ün sandığının aksine- diş geçirebiliyor.

İsveç şampiyonu AIK'ın 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Kristoffer Olsson. Arsenal altyapılı. Dinamik ve oyun görüşü olan orta saha oyuncusu.

Hırvat sağ bek Karlo Bartolec. Dinamo Zagreb altyapısından yetişme. Oyun bilgisi iyi, tempolu bir bek.

Kalite diyoruz ? Mariano dedigin adamin Sevillada yaptıkları belli. Yıldız oyuncu. Bu herifin adını kim duymus sen hariç

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kalite diyoruz ? Mariano dedigin adamin Sevillada yaptıkları belli. Yıldız oyuncu. Bu herifin adını kim duymus sen hariç

Ali Naci Kucuk: Mariano için Flamengo'dan 2.5 milyon euro resmi teklif geldi. Amiens, ciddi bir şekilde Ömer Bayram'la ilgileniyor. Fatih Terim onay verdiği takdirde harekete geçilecek

Ben mariano gitsin yerine bu isimler gelsin demiyorum ki. Burdaki isimleri örnek olarak veriyorum. Sonuçta maçlarını bile izlemedim, konunun yetkini değilim. Demek istediğim madem transfer yapmakta zorlanıyoruz, cüzi miktarlarla transferler yapıyoruz. İskandinav ülkelerinin ligimizden yetersiz olmadığını da gördük. O halde o bölgelere yönelip faydalı olabilecek oyuncular bulabiliriz diyorum. İsmi duyulup duyulmadığı pek önemli değil. Linnes'in de ismini pek kimse bilmiyordu ama transferiyle faydalı, profesyonel biri takıma kazandırılmış oldu. Neden devamı gelmesin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt