Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2019-2020 - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2019-2020

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk 11 kaliteli oyunculardan kurup yedeklerini alt apıdan oyuncularla tamamlarsak ozaman hem takım kazanır hem kulüp

Gelecek oyunculardan ziyade gidecekler ve satılacaklar önemli. Bir an önce Belhanda, Mariano, Nagatomo, Seri, Feghouli, Emre Mor, Emre Taşdemir, Selçuk, Yunus Akgün hatta alıcısı varsa Babel, Jimmy defedilmeli. Andone ve Luyindama da dondurulmalı.

Bize çok net balotelli gibi risk lazım. Ama tek başına olsun istiyor yöneticiler öyle olmaz. Daha doğrusu bize forvet paketi lazım.
Onyekuru-balotelli-diatta style iki hareketli bir kafası kırık parçalayıcı paketi yeterli olur.
Ha birde oyuncuları taktik olarak hazırlayabilecek onlarla maç yapmayacak bir yardımcı ekibi adamlar hasan şaş ile mac yapmaktan 5.lig kapasitesinde performans veriyorlar

##Hemen bir portekizli hoca##

Takımda şut çekmesini bilen oyuncu yok
Duran topları kullanacak adam yok
Doğru düzgün orta açabilecek adam yok
Çalım atabilen adam yok
Hızlı adam yok
Pas atmayı-top kontrol etmeyi bilen adam yok

Hızlı ataklar yakalayamıyoruz, uzaktan şutlar ile maçın kilidini çözemiyoruz, hiç duran toplar ile maç kazandığımızı hatırlamıyorum, orta kafa ile gol bulmayalı yıl oldu, çalım ile rakibin defans bloğunu aşamıyoruz

Böyle olunca da Tuzlaspor'u bile yenemeyen bir takım çıkıyor ortaya bizim gol atmak için hiçbir senaryomuz yok doğaçlama takılıyoruz öyle rakip hata yapacak top önümüzde kalacak da gol atacağız mesela son maçlara bakıyorum ne zaman organize bir şekilde güzel gol attık diye ? hatırlamıyorum. Şampiyonlar liginde gol atamıyoruz diyorduk da ligde de kupada da gol atamıyoruz ki, ligde 13 maçta 14 gol atabilmişiz

Sivas 26 gol-Malatya 28 gol-Trabzon&Alanya 24 gol atmış biz 14 gol atmışız bayağı bildiğin Malatya ve Sivas bizim tam 2 katımız gol attı

Banega 10 numara transferinde 3. sırda imiş. Öncelik başka oyunculardaymış.
Belhanda için menajerler kulüp bakıyormuş.
Falcao Amerika'ya gitmiyormuş, takım arkadaşını bize getirmeye çalışıyormuş.
Mariano'ya Brezilya'dan 1,5 milyon € luk teklif varmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt