Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2019-2020 - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2019-2020

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onyekuru Linnes Ndiaye

şu üçü gelsin rahat şampiyonuz uzağa gitmeye gerek yok

defams hattını donk marcao halleder

mümkünse birde sol bek

sekidika tam başarıya aç müthiş hızlı tempolu adam bruma 2 olabilir

onyekuru gomis sekidika

teixeira

lemina ömer

saracchi donk marcao linnes

Sol bek, Onyekuru, Shaqiri, Linnes, James Rodriguez, Ndiaye, Emre Akbaba, Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç in,

Mariano, Nagatomo, Belhanda, Feghouli, Babel, Nzonzi, Seri, Emre Mor, Jimmy Durmaz, Selçuk İnan out.

Alın size 2020 model Galatasaray.

Muslera
Linnes Donk Marcao Saracchi
Ndiaye Lemina
Shaqiri Hames R. Onyekuru
Falcao

Ahmet ercanlar mıdır ne karın ağrısıysa işte onun bi tarafından uydurduğuna inanıyorum. Malum daha 1 yıl önce serbest kalma bedelini arttırdılar. Adam ayrılacaksa bile bizi tercih etmez.
2zTBiX.png

Başka başlıkta olan bazı mesajları da okudum. Sonuç baya bi hüsran yaşarız. Seri nzonziyi yollayıp Henry,ndiaye, shaqiri,stoper 10 numara falan yazan var. Belhanda bir iki hareket daha yapar değerli oyuncu diye satmadık denir (alıcı yok demek yakışmaz), Henry bile gelmeyebilir malum sattığın kadar al, daha kötüsü stoperi bile yedekleyemebiliriz.

Bana Babel gidebilir gibi geliyor.Şimdi kupadan elenme ihtimalimiz var.İkinci yarı sadece 17 maç olacak.Onyekuru geldiği an Babel sistem dısında kalacak.Çift forvet oynayamayız onyekuru kanat oyuncusu olarak oynayamaz.Yedek beklese bir dunya para alıyor.İkinci yarı bir sağ kanat alıp ve belhandayı satıp

Muslera

Şener Donk Marcao Linnes

Lemina Transfer

Transfer Feghouli Onyekuru

Falcao

Shaqiri, Onyekuru ve Melo'yu 6 ay kiralayalım yeter.

Muslera

Şener Donk Marcao Linnes

Lemina Melo

Shaqiri Feghouli Onyekuru

Falcao

Fatih Hoca yazın hangi Manchester City skills and goals videosunu izlediyse saçmasapan bir pas oyunu üretti kafasında. Bütün dünya 90+ paceli hücumculara geçerken biz oyunu 20 metrede oynayan topçularla doldurduk kadroyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt