Sergen Zeren Transfer Nöbeti - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Zeren Transfer Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muslera
Mariano Maicon Serdar Asamoah
Fernando Belhanda
Feghouli Ndiaye Mirallas
Gomis

Arada Linnes,Balta,Selçuk,Garry,Eren gibi isimleride kullanır Terim mis gibi kadro.Bakın Terimin çizeceği adamlar belli Tolga,Denayer,Sinan bu üçlünün işi çok zor

Son düzenleme:
Terim hocamızın egosunu bilmeyen yoktur xd

Bu göreve geldiyse muhakkak teminatını da almıştır.
Devre arası 3 bölgeye net ilk 11 oyuncusu üst düzey transfer bekliyorum.

Muslera
Mariano Maicon Serdar Asamoah
Fernando Belhanda
Feghouli Ndiaye Mirallas
Gomis

Arada Linnes,Balta,Selçuk,Garry,Eren gibi isimleride kullanır Terim mis gibi kadro.Bakın Terimin çizeceği adamlar belli Tolga,Denayer,Sinan bu üçlünün işi çok zor

Tolga ve Sinan'dan aksine daha çok faydalanacağını düşünüyorum hocamın

Tolga’yı keseceğini sanmam hatta bir numaralı joker oyuncusu olabilir.Takımın en fazla koşan ve boş alanlara kaçan oyuncusu, terimin yeni filipescusu olabilir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sol bek: Filipe Luis
Sol açık: Asamoah
Forvet: Umut Bozok
Sağ bek/Stoper: Kaan Ayhan
8-10 numara: Emre Akbaba/Deniz Türüç

emre mor gerçekten çöp, parladıktan sonra hiçbir gelişim gösteremedi, hatta geriye gitti. Celta Vigo maçlarına bakıyorum, saçma sapan pas hataları, gereksiz çalıma girmeler. Atakları öldüren bir numaralı adam. 'Terim adam eder' diye bir realite de var gerçi ama benim bu cocuktan umudum yok.

emre mor gerçekten çöp, parladıktan sonra hiçbir gelişim gösteremedi, hatta geriye gitti. Celta Vigo maçlarına bakıyorum, saçma sapan pas hataları, gereksiz çalıma girmeler. Atakları öldüren bir numaralı adam. 'Terim adam eder' diye bir realite de var gerçi ama benim bu cocuktan umudum yok.
Celta vigoluları bile sinir ediyor, gereksiz top kayıpları falsn. Dahada kötüsü yeteneğinide kaybetmeyebaşladı, çalımları çok kötü.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt