Sergen Zeren Transfer Nöbeti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Zeren Transfer Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asamoah gelsin
Belhanda sol 'a
Adam gibi top yapabilen B2B bir 8 numara gelsin Imbula olabilir mesela ...

Muslera
Mariano-Maicon-Serdar-Asamoah
Fernando
Badou-Transfer
Feghouli-Gomis-Belhanda​

ya imbula kötü diyodu aydın geçen.taraftar baya yuhalıyomuş.asıl leminaya sulanmalıyız.1,5 sene kiralık iyi olur.yıllıgı zaten cok veriyoruz...

Ah ah Imbula ve Lemina :(

Açık konuşim lemina gelseydi bence en çok küfür yiyen futbolculardan biri olurdu. Ben bu çocuğun 3 maçını falan izledim. Hiçbirindemi iyi oynamaz. Çok basit hatalar yapıyor. Skor katkısı konusunda da zayıf. Bizim aradığımız adam Fellaini idi. Her sene 7-8 gol 7-8 asisti var. Savunmasında 10 numara. Mourinho salsaydı şuan takım 1 tık daha üst seviyede olurduz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Açık konuşim lemina gelseydi bence en çok küfür yiyen futbolculardan biri olurdu. Ben bu çocuğun 3 maçını falan izledim. Hiçbirindemi iyi oynamaz. Çok basit hatalar yapıyor. Skor katkısı konusunda da zayıf. Bizim aradığımız adam Fellaini idi. Her sene 7-8 gol 7-8 asisti var. Savunmasında 10 numara. Mourinho salsaydı şuan takım 1 tık daha üst seviyede olurduz

Fellaini ye pek olumlu bakmıyorum nedense :D .. adam vücut yapısından kaybediyor bende.. futbolcu değil basketbolcu sanki.

_________Fernando
______Badou___Imbula

+ Skorer Kanat transferleri

Güzel olurdu

Fellaini ye pek olumlu bakmıyorum nedense :D .. adam vücut yapısından kaybediyor bende.. futbolcu değil basketbolcu sanki.

_________Fernando
______Badou___Imbula

+ Skorer Kanat transferleri

Güzel olurdu

İmbula Ndiaye ve Fernando. Josef Topal Ozan dan farksız olur. Bize skor yapacak orta saha lazım. İmbula fellaini gibi box to box oynayabiliyor ama skor katkısı çok zayıf. Zamanında 2012 deki Selçuk'u klonlicaktık. Şimdi ara dur 8 numara.

sol kanat istiyoruz.emre mor ve cengiz haberleri düşüyo sürekli

Bence sol ön 3. Planda. Bu arada Emre mor bize pek katkı vermez. O oyuncular arasında direkt katkı verecek adamlar Gaitan ve Cengiz , Cengiz'in menejeri açıklama yapmamışmıydı? . Gaitanı da bonservis verip alamayız bence. 1. Öncelik sol bek olmalı. 2. Öncelik 8 numara. Badou ile olacak iş değil gibi görünüyor. 3. Öncelik sol ön. Ben böyle düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt