Sergio Oliveira'nın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergio Oliveira'nın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

Bu sene Trabzon'un en one cikan ve goze batan isimlerinden olan Hamsik 34 yasinda. Yani yas, oyuncu ile de alakali. Profesyonel, kendine bakan bir oyuncu icin 36'ya kadar gayet anlasilir. O yuzden 4 sene kontrat olacaksa ki resmi aciklama gelmedi kotu bir tercih demezdim. Ancak oyuncuyu dogru kullanmamiz lazim burasi asil mesele. Gorecegiz, basarili olmasini isteyecegiz. Elden bu geliyor.
onlar sonraki mesele. oyuncuyu doğru kullanmak hocanın işi. asıl sorduğum kumaşı nasıl?

yani 12-13 selçuğun yaptığı işleri yapacak yeteneği var mı? gerçi topu 5 kere dürtmeden kontrol edebiliyorsa benim için kafi. senelerdir izlediğim ortasahalar beklentiyi sıfırı düşürdü.

Maçını birçok kez farkına varmadan izledim ama maç esnasi ekstra işler yapmayan, bizim maçlardaki yunus gibi, futbolcuları oturup takip edemiyorum. Alıcı gözle de bakmadım hiç. Zaten alıcı gözle bakınca beklenti yükseliyor. En iyisi bizim maçlarda izlemek adami
Ben 2 maçına baktım scout sitelerinden. Gayet güçlü teknik bir adamdı. Defansı da çok güçlüydü. Ama nereyi açsam eksileri bunlar diyorlar. Göreceğiz.

onlar sonraki mesele. oyuncuyu doğru kullanmak hocanın işi. asıl sorduğum kumaşı nasıl?

yani 12-13 selçuğun yaptığı işleri yapacak yeteneği var mı?

Ben kendi sayfasinda yazdim Sergio'nun. Birkac kez izledim maclarini ama onu izlemek icin degil genel olarak. Adini duydugumu ve sorumluluk aldigini hatirliyorum ancak detayli analiz ariyorum bende henuz donus alamadim. Benim izlenimime gore, skora katkisi limitli olan (ancak 2020-2021'de fena degil rakamlari) bir ortasaha olmasinin yaninda duran top konusunda iyi. Paslari temiz bir oyuncu. Isin biraz daha alan daraltma ve oyun acma kisminda (pres kirma, oyunun yonunu degistirme, pas istasyonu olma ve duran toplar, sut..) gibi ozellikleri one cikiyor.

Ben 2 maçına baktım scout sitelerinden. Gayet güçlü teknik bir adamdı. Defansı da çok güçlüydü. Ama nereyi açsam eksileri bunlar diyorlar. Göreceğiz.
Link varsa atabilir misin sn Yüksel? Bende izlediğim maçlarda nedense hep dediğin gibi hatırlıyorum ama dedim ya, adamı alıcı gözle hiç izlemedim hep yarım yamalak. Ama elemanlar Selçuk gibi gölge pres yapar diye iskembeden sallıyor sanırım, yoksa Porto gibi, Roma gibi takımlarda Selçuk gibi takilabilmesi için ya Neymar olman lazım ilerde kafana göre takilacaksin, ya da pirlo gibi olman lazım ki o bile defansif yönüyle çok çok iyiydi.

Hayırlı olsun, umarım başarılı bir kariyer geçirir.

Vay be ülke futbolu, Galatasaray nereye gitmiş. Sergio Oliviera ismine “Allah’ım orta saha” diye sevinir olduk.

30 yaşına gelmiş, sürekli sağa sola kiralanmış, hiçbir özelliği müthiş olmayan, ortalama orta saha için bu tepkileri veriyorsak ohoo. Gerçi Berkan-Taylan ikilisi gözleri o kadar kanattı ki Oliviera’ya bu tepki normal.

Çok istikrarsız adam, yeni selçuk inan demişler bu özelliğiyle aynen öyle. Son iki senede oynadığı özellikle önceki sezon oynadığı gibi oynarsa katkı sağlar ama ağır çuvallama potansiyeli de çok yüksek.Umarım Marcao’dan gelen parayı bu adama gömmemişizdir, ağır söverim.

Yandaş basın: Sergio, Galatasaray'a tatile geldi!
FXKQCdqXgAMkDYb

Vay be ülke futbolu, Galatasaray nereye gitmiş. Sergio Oliviera ismine “Allah’ım orta saha” diye sevinir olduk.

30 yaşına gelmiş, sürekli sağa sola kiralanmış, hiçbir özelliği müthiş olmayan, ortalama orta saha için bu tepkileri veriyorsak ohoo. Gerçi Berkan-Taylan ikilisi gözleri o kadar kanattı ki Oliviera’ya bu tepki normal.

Çok istikrarsız adam, yeni selçuk inan demişler bu özelliğiyle aynen öyle. Son iki senede oynadığı özellikle önceki sezon oynadığı gibi oynarsa katkı sağlar ama ağır çuvallama potansiyeli de çok yüksek.Umarım Marcao’dan gelen parayı bu adama gömmemişizdir, ağır söverim.

Maalesef, uzulerekte olsa katiliyorum.

Sergio oliveria mükemmel bir ortasaha karakteridir. Burun kıvırılacak oyuncu değildir tutar tutmaz bilemem ama öyle bahsettiğin gibi oyuncu değil.( bana göre )

Sergio oliveria mükemmel bir ortasaha karakteridir. Burun kıvırılacak oyuncu değildir tutar tutmaz bilemem ama öyle bahsettiğin gibi oyuncu değil.( bana göre )
Mevcut durumda yani hem lig, ekonomik durum hem de geçen sene orta alana bakınca burun kıvrılacak isim değil ancak mükemmel bir ortasaha falan değildir. Standardı yok ne yazık ki.. Tutturursa primetime Selçuk İnan, tutturamazsa Jose Rodrigues performansı izleriz.

Selçuk’un daha net özellikleri vardı tabi. Sergio daha komple bir orta saha negatif yönleri daha az, ama hepsinden biraz biraz var.

Üst Alt