Serhat Ulueren: ''19 Mart'ta Kongre kararı alınacak, Ünal Aysal adaylığını koyacak'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serhat Ulueren: ''19 Mart'ta Kongre kararı alınacak, Ünal Aysal adaylığını koyacak''

Yahu 200 milyonu neyle verecekmiş ve neden verecekmiş?Kulübün sahibi olsa veya babasının malı olsa neyse :) Şu forumda herkeste 1 milyar olsun ve 1 kişi bile çıkmaz 200 milyon verecek.Sanırsın portakal yaprağı anasını satayım.

İnanmayın şu kel godoşa ya.Beyinsiz herif gtünden sallayıp duruyor.Aysal bu saatten sonra aday olmaz.
Aysal neyi bahane edip gitmişti ?

Cevap:Riva için satış yetkisi verilmemesini

Dün gazetelerde ne vardı?

Cevap: Riva'nın bir kısmının satışa çıkacağı,bir kısmının antrenman sahası olacağı ve kısmi olarak önce alt yapı sonra A takımın buraya taşınarak Florya nın satışa çıkacağı

Yani ?

Cevap: Doğruluk payı var

İstermiyim?

Cevap :1. Aysal dönemi evet 2 ve 3 kesinlikle hayır kısacası yönetimine ve Lucescu ya bağlı

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aysal neyi bahane edip gitmişti ?

Cevap:Riva için satış yetkisi verilmemesini

Dün gazetelerde ne vardı?

Cevap: Riva'nın bir kısmının satışa çıkacağı,bir kısmının antrenman sahası olacağı ve kısmi olarak önce alt yapı sonra A takımın buraya taşınarak Florya nın satışa çıkacağı

Yani ?

Cevap: Doğruluk payı var

İstermiyim?

Cevap :1. Aysal dönemi evet 2 ve 3 kesinlikle hayır kısacası yönetimine ve Lucescu ya bağlı

Aysalı severimde gitmesinin nedeni riva için satış yetkisi verilmemesi filan değil bence.O dönem başarısızlık geleceğinin farkına vardı gitmesi için buda bahanesi oldu.Ama tekrar gelmesini kesinlikle isterim.Kaldığı dönemde artıları eksilerine göre çok daha fazla bence.Hele Dursun gibi bir çobanı gördükten sonra Aysal benim için her daim 1 numaradır.Luce nin anlaşması bitiyormus sanırım yazın anlaşılabilir.Fakat haber saçma çok.19 marta kalmış 11 gün.Ortalıkta gram ses yok bu haberle ilgili, bir tek Serhat duyuru yapıyor.Salladığı çok açık.

Aysalı severimde gitmesinin nedeni riva için satış yetkisi verilmemesi filan değil bence.O dönem başarısızlık geleceğinin farkına vardı gitmesi için buda bahanesi oldu.Ama tekrar gelmesini kesinlikle isterim.Kaldığı dönemde artıları eksilerine göre çok daha fazla bence.Hele Dursun gibi bir çobanı gördükten sonra Aysal benim için her daim 1 numaradır.Luce nin anlaşması bitiyormus sanırım yazın anlaşılabilir.Fakat haber saçma çok.19 marta kalmış 11 gün.Ortalıkta gram ses yok bu haberle ilgili, bir tek Serhat duyuru yapıyor.Salladığı çok açık.
Mantıklı

Şimdi şöyle bir şey var ;
Liselilerin getirdiği her adam kötüdür diye bir şey diyen yok. Liseliler yeri gelir iyisini getirir, yeri gelir kötüsünü getirir. Olay, hakimiyetin tamamen liselilerin elinde olması. Taraftar biziz. Karda-Kışta, her koşulda stada giden, dara gelince yardım istenen kitle biziz ve milyonlarcayız. Her konuda kulübün yanındayken, yönetim hakkı olarak dışlanıyorsak, burada bir sorun var demektir.

Kulüp üyeliğini herkese aç mesela. Ücretini de diyelim ki 700 lira yap. Milyonlarca insan üye olur. Kulübe inanılmaz bir para akışı sağlanır. Her üye oy versin demiyoruz. Ama bunun bir oranı olmalı. Lise kontenjanı belirlenmeli misal. Divan kurulu üyelerinin %50 si liselilerden, diğer %50 si liseli olmayanlardan oluşabilir.

Aynen öyle.Neticede bu kulübü Galatasaray Lisesi öğrencileri kurdu,onların ayrıcalıklı olması kadar doğal bir şey yok.Ancak sıkıntı şu,bu ayrıcalıkların olması gerekenin 5 katı olması.

Yönetim bir ekip işidir,Aysal tek başına bir hiç.İlk 2 yıl o ekiple başarılı olundu,Aysal çok fazla etliye sütlüye müdahale etmiyordu,camianın farklı kutupları arasında bir köprüydü sadece.Ne zaman her şeyi ben yaptım falan dedi egosuna yenik düştü oradan sonra bitti iş.

Reis Gel üşüdük..

541885.jpg

Luce'nin esprisi kısıtlı imkanlarla başarıya ulaşabilmesi yalnız. :D

-ümit karan
-hasan şaş
-capone
-ergün
-sergen
-emre asık
-suat
-mondi
-arif

bayagı kısıtlı bir kadroymus :)

zor zor. bu enkazın kalkması ve üstüne min. 6-7 kalite topcu getirilmesi gerekiyor.

kısıtlı imkanı söyle anlarım, luce potansiyelli gencleri parlatabilir;

-sinan
-bruma
-telles
-carole
-linnes
-emre
-e.can (kiralık)
-denayer

-ümit karan
-hasan şaş
-capone
-ergün
-sergen
-emre asık
-suat
-mondi
-arif

bayagı kısıtlı bir kadroymus :)

zor zor. bu enkazın kalkması ve üstüne min. 5-6 kalite topcu getirilmesi gerekiyor.

kısıtlı imkanı söyle anlarım, luce potansiyelli gencleri parlatabilir;

-sinan
-bruma
-telles
-carole
-linnes
-emre
-e.can (kiralık)
-denayer

1 Faryd Mondragon
3 Bülent Korkmaz
5 Emre Aşık
15 Sebastien Perez
4 Joao Batista 66'
11 Hasan Şaş
18 Ayhan Akman
23 Andres Fleurquin
67 Ergün Penbe
6 Arif Erdem
9 Ümit Karan 85'

7 Berkant Göktan 66'
55 Serkan Aykut 85'

İlk sezon tabi kadromuz çok iyiydi de ikinci sezon kısıtlıydı bayağı bayağı.

Sayesinde kulüp 100 yıllık tarihinde ilk defa kuruluş amacından saparak Avrupa'dan men edildi. Ama son sene yaptığı hataları yapmayacaksa gelsin. Bu durum bana başka bir olayı hatırlattı ya neyse gelsin bakalım ya tamamen kulübün kapısına kilidi vururuz, ya da bu sefer hakikaten projelerini tamamlar.

Üst Alt