Serhat Ulueren: ''Bu Galatasaray mı şampiyon olacak!'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serhat Ulueren: ''Bu Galatasaray mı şampiyon olacak!''

serhat-ulueren.png

BU G.Saray mı şampiyon olacak? Güldürmeyin beni... İlk 3’e girerse bence çok iyi. Bir takım bu kadar mı etkisiz, bu kadar mı temposuz olabilir Yazık... Verilen milyonlarca Euro yine buhar olup uçmuş.

SERDAR bir var bir yok. De Jong, Josue, Cavanda, Sigthorsson görülen o ki G.Saray’a pek bir şey katamayacak. G.Saray kazandı ama tamamen Karacic’in hatası ve Bruma’nın kişisel becerisiyle... Sonlarda Semih ve Muslera, Magaye’nin açısını kapatmasa maç berabere bitecekti. Ancak bu son saniye pozisyonu bana ofsayt gibi geldi. Oyun içinde Semih ve Carole müthiş kademeler yapmasa Adana öne geçecekti.

RIEKERINK GÖNDERİLMELİ...

G.SARAY’IN dünkü maçta 3 puan dışındaki önemli kazançları Semih ve Sinan oldu. 12. dakikada cansiperane topun önüne atlayan ve mutlak golü kurtaran Semih 90 dakika çok dikkatli oynadı ve maçı neredeyse sıfır hatayla bitirdi. Ancak Chedjou için olumlu şeyler yazamayacağım. İnanılmaz basit çalımlar yiyor ve kademe anlayışında ciddi kusurları var. Chedjou hiçbir zaman üst seviye bir takımda oynayamaz. Aslında Serdar sahalara bir dönebilse Chedjou kulübeye mahkum olacak ama Serdar dönemiyor ki.

SİNAN de yeniden yükselişe geçecek gibi. Diriydi, golü çok aradı, adam eksiltti ve “Ben asla kulübe adamı değilim” mesajı verdi. Eren’de ciddi düşüş var, gücü yok.

G.SARAY kazandı kazanmasına ama sahada herkes birbirine bağırıyor, bazen de 32’de Sabri-Yasin’in yaptığı gibi küfürler havada uçuşuyor. Yasin sonra Podolski ile kapıştı. 2. yarı Selçuk-Eren tartıştı. Adana, G.Saray’dan çok daha net pozisyonlara girdi. Adanaspor Coach’u Jurcic, sahanın en etkili ismi Roni’yi 69’da çıkarmasa Adana yenilmezdi.

SNEIJDER’İN yokluğunda tüm duran topları kullanan Selçuk maşallah Karacic’i çalıştırdı. İnanılmaz egoist davrandı Selçuk. G.Saray böyle oynarsa haftaya Başakşehir, ardından F.Bahçe’ye kaybeder, sonra da oyuncuya dayalı sistemi kabul eden ve asla üst düzey takım çalıştırma kabiliyeti olmayan Riekerink gönderilir. Eğer Hollandalı gönderilmezse G.Saray lige erken havlu atar ve F.Bahçe’nin bile çok gerisinde kalır.

Şampiy10

Ne ayılıp bayıldılar ama hocayı yollamak için.Bizi konuşacağınıza milyonlar döküp bir baltaya sap olamayan yaladığınız şikecileri konuşun.

dediklerinin hepsi doğru özellikle transferde abidik gubidik adamlara para bayılmamız affedilir gibi değil !! ancak bu dandik ligde şampiyon olmak zor değil !! eğer rikerink evlatların esiri olmazsa kadro tercihinde cesur olursa devre arası forvet ve stoper transferiyle ipi rahat göğüsleriz !

Sen sus lan.

Senin gibi malların muhabirleri yüzünden spor basını yerlerde. Şu ülke sporuna bi gram katkınız yok süleyman rodop kılıklı.

T@patalk ????

gargamel zamanında bizden yemedigi zılgıt kalmadı tazminat davalarınıda kaybetti saldırdıkca saldırıyor pislik

birde bunun süleyman robot diye muhabiri var o da ayrı bela

Dedikleri doğru-yanlış bilmem ama onun istediği hoca belli; Hikmet Karaman. Prandelli dönemi nasıl yırtınıyordu Hikmet Karaman gelsin diye.

turkiyede bu futbolla da sampiyon olunuyor ama levent nazifoglu gibi seyler soylediyse (dinlemedim) , futbolumuz kotu , bunu biz de soyluyoruz , besiktas bile eh iste , ki en iyisi deniyor

ama futbol oyununun skor yakinligi uzerine bir spor olmasi sebebiyle cok kez boyle sampiyon olunmustur

fakat bu adamin maddi ve transferlerle ilgili tesbitleri cok dogru , ona cok calisiyor

Yaw adam haksız değil de mal mı bu? :asd:

Sonlarda Semih ve Muslera, Magaye’nin açısını kapatmasa maç berabere bitecekti. Ancak bu son saniye pozisyonu bana ofsayt gibi geldi. Oyun içinde Semih ve Carole müthiş kademeler yapmasa Adana öne geçecekti

Onun için defansımız var zaten. "Galatasaray bu kadar pozisyon tehlike yaşamamalıydı" falan desen tamam da bu ne Serhat? :asd2:

Adamı Gramm sevmem de maç yorumunda bencede maalesef çok doğru tespitlerde bulunmuş. Rierikerink hocayla fikirlerine katılmıyorum. Bukadar iyi işler yapmış bir hocanın zaman ve kredisi olmalı

Üst Alt