Haber - Serhat Ulueren: "Taraftar o. çocuğu dediği için Arda Kardeşler VAR'a gitme gereği duymadı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Serhat Ulueren: "Taraftar o. çocuğu dediği için Arda Kardeşler VAR'a gitme gereği duymadı"

Buyur burdan yak. Var hakemi çağırmış Arda Kardeşler gitmemiş... Bu kadar rezil ve kılıfına uydurulmaya çalışılan birsey olamaz. Tehdit altındaki bir hakemin yaptığı yanlışa yada eyyama yada ismini ne koyarsanız koyun buna bakmak hata. Bu hakemi koruyamayan kurullara Bu hakeme bunu tehditle yaptıran insanlara bakmak lazım. Birileri iki açıklama ile haksiz puanları alıyor. Günün sonunda bir takıma +3 puan ekleniyor belki hakemin düdüğü asılıyor ama bir sonraki hakem ayni baski ile yine maça çıkıp ayni şeyleri yapiyor. Bataklığı kurutmadikca bu is düzelmez. Temiz eller operasyonu adalet makamlarınca paralı parasız insan ayrimi olmadan yapılmaz ise bu ülkede futbol bitecek... Belkide bircok insanının tek eğlencesi, hayatının güzel bir yerine koyduğu duygusal bağ oluşturduğu futbol... Bu gece içinse denilebilecek tek şey yazıklar olsun... Başka kelime bulamıyorum.

Serhat nerden bilecek VAR kayitlarini? Kendi senaryosunu yazmis belli ki.
Haber böyle paylaşılmış televizyonda bir programda. Doğru yada yanlış birsey diyemem ancak doğru değilse Var bu pozisyona nasıl çağıramaz bana mantıklı gelmiyo. Ben haberden bağımsız benzeri bir durum olabileceğinden şüpheleniyorum zaten o sebeple var kayıtlarının açıklanması lazım.

Cok guzel senaryo. Sen gidip bakacaksin lan. Ne boka o zaman var calisiyor. Gider bakarsin vermezsen o ayri. Ben gordum gelmiyorum demek ne ya? Cok guze, her seye bir bahaneleri var.

Bu herifi hala izleyen var mı yav.
Benim için önemli olan bu adam doğru yada yalan söylüyor bu değil. Bu pozisyonda Var nasıl cagirmaz? Orta hakem mi suçlu vardaki mi? Bir taraftar olarak bunu öğrenmek istiyorum. Bizim maçta Var kayitlari açıklanmıştı bu macta da açıklansın o zaman. Yoksa böyle haberler çıkıp insanları yanlış yönlendirir. Hepsinin haricinde başta dediğim noktaya dönüyorum hep. Hadi bu adam yalan söylüyor Var in bu kadar açık pozisyona cagirmamasi mümkün değil. Eşek koysan orya çağırır. O derece açık net pozisyon. Gerçek senaryo bundan farklı mi bunu öğrenmek istiyorum

Buyur burdan yak. Var hakemi çağırmış Arda Kardeşler gitmemiş... Bu kadar rezil ve kılıfına uydurulmaya çalışılan birsey olamaz. Tehdit altındaki bir hakemin yaptığı yanlışa yada eyyama yada ismini ne koyarsanız koyun buna bakmak hata. Bu hakemi koruyamayan kurullara Bu hakeme bunu tehditle yaptıran insanlara bakmak lazım. Birileri iki açıklama ile haksiz puanları alıyor. Günün sonunda bir takıma +3 puan ekleniyor belki hakemin düdüğü asılıyor ama bir sonraki hakem ayni baski ile yine maça çıkıp ayni şeyleri yapiyor. Bataklığı kurutmadikca bu is düzelmez. Temiz eller operasyonu adalet makamlarınca paralı parasız insan ayrimi olmadan yapılmaz ise bu ülkede futbol bitecek... Belkide bircok insanının tek eğlencesi, hayatının güzel bir yerine koyduğu duygusal bağ oluşturduğu futbol... Bu gece içinse denilebilecek tek şey yazıklar olsun... Başka kelime bulamıyorum.

Tehdit ediliyordur

Sonunda bir hakem intihar ederse şaşırmam

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Var konusmaları anında ekrana gelmesi gerekiyor.
Böyle gizlilik olduğu sürece hikayeye açık.
Hakem koruduğunu zannediyorlar ama bu korumaz hakemi toplumda infiale yol açar.
Günün birinde bu iki taraf arasında savaş başlayacak hepsi birbirini satacak, işler iyiye gitmiyor hepsi birbirini yiyecek.

Hakemler artık sosyal medyayı inceliyor hakaret davası açıyor. Bunu gelir kalemi haline getirenler bile varmış

Zorbay’ın 400’den fazla dosyası var diye haber çıkmıştı geçen hafta

Hal böyle olunca bile isteye mi bu bariz hataları yapıyorlar diye düsünmüyor değil insan. 2 hafta sonra nasıl olsa unutulacak bu hatalar

2 dakika boyunca pozisyon incelensin sonra hiç birşey olmamış gibi devam ettir.. Ulan madem gri bir pozisyon penaltı ihtimali var. Gider izlersin sonra yine vermezsen verme. Şu pozisyonda izlenmeyecekse neyi izleyeceksin?

Saçma gibi görünüyor ama doğru olabilir zira 1,5 dakika konuştu varla var hakemi birşey yok devam et dese o kadar sürmez 20-30 saniye sürer konuşma var çağırır da hakem gitmezse zaten var protokolünün ihlali oluyor hakemliği bile bitirebilirsin her halükarda hangisi suçluysa ağır ceza almalı ama yaparlar mı sanmam

Hakemler artık sosyal medyayı inceliyor hakaret davası açıyor. Bunu gelir kalemi haline getirenler bile varmış

Zorbay’ın 400’den fazla dosyası var diye haber çıkmıştı geçen hafta

Hal böyle olunca bile isteye mi bu bariz hataları yapıyorlar diye düsünmüyor değil insan. 2 hafta sonra nasıl olsa unutulacak bu hatalar
kisi basi eline 5-10 bin lira belki gecer o davalar aylar yillar suruyor bunun icin kufur yemek isteyecegini sanmam kimsenin

erhat Ulueren, "VAR konuşmasını Temsilciler Kurulu'ndaki 4 üyenin birisinden aldım!" diyerek VAR kayıtlarını yayınladı.

HÜSEYİN GÖÇEK (VAR)​

HÜSEYİN GÖÇEK (VAR)

"Arda, bir dakika oyunu başlatma."

ARDA KARDEŞLER​

ARDA KARDEŞLER

"Ne oldu?"

HÜSEYİN GÖÇEK (VAR)​

HÜSEYİN GÖÇEK (VAR)

"Samet kayarak giriyor, Livakovic'ten önce müdahalesi var, sağ dirseği açık. Top dirseğine çarpıyor veya dirseğiyle topu kesiyor. Pozisyona bakar mısın? Seni VAR'a davet ediyorum. Gel monitörden pozisyonu izle, yorumlayabilirsin. Kol, vücuttan fazla açık."

ARDA KARDEŞLER​

ARDA KARDEŞLER

"Hüseyin, pozisyona çok uzak değildim. Önüm açıktı. Pozisyonu net gördüm. Tamamen bir çarpma, elle veya kolla oynama yok."

HÜSEYİN GÖÇEK (VAR)​

HÜSEYİN GÖÇEK (VAR)

"Benim önümde şu an görüntü duruyor. Gel pozisyona istersen sen de bak."

ARDA KARDEŞLER​

ARDA KARDEŞLER

"Çok yakın mesafe. Kolun doğal konumda olduğunu düşünüyorum. Çünkü pozisyonu gördüm. Ben oyunu devam ettireceğim."

Üst Alt