GSC Portal - Serhat Ulueren'den İlginç Kehanet! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Serhat Ulueren'den İlginç Kehanet!

Bu ligde 34'te 34 yapmadan rahat huzur yok bize. Her puan kaybında bunun gibi maymunların ekmeğine yağ sürmeye devam ederiz ancak.

Ulueren değilde ben Ümit Özat'tan istiyorum Galatasaray bu sene Türkiye liginde 1. olamaz ZTK alamaz ve CL gruptan çıkmaz desede bu sene bu 3'ünü garanti etsek.
Geçen sene ZTK'da Balıkesir'in Trabzon'u Fethiyespor'un Fener'i yenme şansı ne ise Galatasaray'ın Juventus'u yenme şansı o dedi. Balıkesir Trabzon'u , Fethiyespor Fener'i , GS'de Juventus'u yenmişti :D

Söyledikleri çok aşırı saçma ve her sene söylediği laflar.
Ama daha da saçma olanı ise böyle antuvari bir konunun bu forumda açılması ve çıkıp da bir yönetici şu konuyu görüp kitleyemiyor.
Valla bazen seviye çok düşüyor bu forumda adam gibi yöneticiler seçin ve şu rezil konuyu kilitleyin elaleme malzeme vermeyin daha fazla

1-Belli olmaz
2-Katılıyorum.
3-Belli olmaz
4-Olacağını sanmıyorum
5-Her sene böyle şeyler oluyor zaten.Zan-Melo,Melo-Riera gibi
6-Katılıyorum.

Elalemin ağzı torba değil ki büzesin! Konuşacaklar tabi ki... Senin takımında skora, oyuna isyan eden bir tane adam yoktu dün. Onca olan biten de hırslandıramamış! Böyle nasıl kazanacaksın?

Üst Alt