Seri Galatasaray‘da Kalmak İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Jean Michael Seri: "Galatasaray'da kalmak istiyorum!"

Teknik direktör Fatih Terim, Jean Michael Seri'nin yeniden kiralanması için yönetimden talepte bulundu.

Tecrübeli hocanın öncelikle başarılı oyuncu ile görüştüğü ve fikrini sorduğu ortaya çıktı.

Fildişi Sahilli futbolcunun "Galatasaray'da mutluyum. Bir yıl daha oynamak isterim" cevabı vermesinin ardından harekete geçildiği ifade edildi.

Ayrıca Seri'nin Galatasaray'da kalması halinde 2.8 milyon euro'luk ücretinde de indirim yapmaya hazır olduğu bildirildi.

kaynak: Sabah

Bence ligin en iyi pasörü ve en zeki oyunculardan. Canı oynamak isteyince takımı nasıl yönettiğini de gördük.

Ama handikapları da var. Bir orta sahaya göre defansı çok zayıf. Bizim ligde orta sahaların çift yönlü olması daha avantaj oluyor takımlara. Bir de oynamak istemediğinde hiç oynamıyor. Mental olarak bir problemi var sanırım.

Kalsın mı kalmasın mı zor bir karar. Ligin son haftalardaki performansına bağlı biraz da.

Seri, Lemina, Onyekuru, Donk, Mariano kalmali. Üstüne Hakan ve Emre gelmeli. Diagne / Andone veya baska Forvetle Transfer Dönemi bitirmeliyiz.
Seneye acik farkla Sampiyon oluruz.

Sadece Kadroyu korumamiz gerekiyor! Corona sonrasi fazla fantasi gerekmez

türkiyenin acik ara en iyi pasörü bu adam. defanstan böyle top cikaran ben baska oyuncu hatirlamiyorum son yillarda. barca bos yere istememis seriyi. fb ve gencler macindaki oyunu cok üst seviyeydi. sonra lemina geldi, pozisyonuna gecti ve cöp oldu her sey.
ft bunu nasil görmüyor onu anlamiyorum ben.
leminayi önde, seriyi defansin tam önünde kullansak her maci domine ederiz ama tam tersi olunca mala bagliyoruz.
lemina hizli sekilde top cikaramiyor defanstan, seri de tüm sahayi göremiyor oynadigi pozisyonda ve topu alana kadar rakip defansi coktan yerlesmis oluyor.
bu cok ciddi bir sorun ama kimse dillendirmiyor medyada.
bilmiyorum yav. :/

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

fulham pl'ye çıkamazsa mutlaka elden çıkarmak ister. Bonservisi ile almak şu dönemde zor ama rahatlıkla 1 sene daha kiralanır.

Attığı tek toplar ve defansın arkasına koşan oyunculara yaptığı servisler gayet iyi özellikle Onyekuru ile sezon öncesi kampında hazirlanirsa ciddi silah olur takim için defansif yönden zayıf olması en büyük handikap olarak gozuksede bunu takım olarak halledebiliriz diye düşünüyorum ...

Seri kiralik
Mert bonservis
Lemina opsiyonlu kiralik ( sakatlik sorunu olmazsa alinir)
Onye opsiyonlu kiralik
Sag kanat ( Fegh'in durumuna gore)
Sag bek
Yedek forvet

Mert biraz daha onde oynar. Omer Bayram, Emre Akbaba, Emre Kilic, Donk ve yedek forvet ile gayet dinamik takim oluruz.
Belhanda, Babel, Cagne kesin satilmali. Fegh ( herseye ragmen begeniyorum) satilmayip kalsa bile hala iyi takimiz. Fakat yedek forvet mutlaka alinmali. Bir sezon baslangici daha forvetsiz oynamaya katlanamam. Bir tane su Cek ligindeki eleman gibi iri yari Afrikali ama avarel gibi olmayan birini bulmali veya Balkan liglerinde Vedat gibi birini bulmali.
Su hamleler yapilsa Nisan gibi sampiyon oluruz.

Bi cacık olmaz bundan onyekuru fb yi felç etti bunun kadar övülmedi. Canı isteyince oynayan tip iyi oynadığında bile ruhsuz gibi oynuyor.

Üst Alt