Seri: "Lig bir bitsin, kısmet olursa kalırım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seri: "Lig bir bitsin, kısmet olursa kalırım"

Jean Michael Seri: Galibiyet kendimize güven açısından önemliydi

Futbolcumuz Jean Michael Seri, Süper Lig Cemil Usta Sezonu 33. haftasında 3-1 kazandığımız Göztepe karşılaşmasının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.

Öz güven açısından Göztepe karşılaşmasının kritik öneme sahip olduğunu dile getiren oyuncumuz, "Bugünkü üç puan bizim için çok önemliydi. Özellikle kendimize güven açısından önemliydi. Maça da bu parolayla çıktık. İkinci yarıda üst üste kaçırdığımız iki penaltı vardı. Bu maçta üç puanı daha önemli hale getiren de o pozisyondu. Maç o şekilde bitseydi belki güvenimizi daha fazla kaybedecektik; ama iki penaltıyı kaçırmamıza rağmen yılmadık, son ana kadar mücadele ettik ve üç puanı kazandık. Şimdi önümüzde bir maçımız var. Deplasmanda zor bir maç bizi bekliyor tabii ki; ama hedefimiz galibiyet." diye konuştu.

Mevcut kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Fildişi Sahilli oyuncu, Galatasaray'daki geleceğinin sorulması üzerine, "Bana devamlı gelen bir soru bu. O yüzden ben de hep aynı şekilde cevap veriyorum. Lig bittikten sonra kısmetse, Tanrı isterse kalırım." ifadelerini kullandı.

galatasaray.org

Moderatör tarafında düzenlendi:
Terim isterse kalır futbolcular terimi babaları gibi sever onun sözünden cıkmaz

Hocanın gitmesini isteyenler var bunu başarırlarsa seri gider kötü günler yeniden başlar

________________________________________imza _____________________________________

Adanalıyız Allahın Adamıyız
Adalet Şaşar Hasan Şaşar Terim Şaşmaz

Önüne arkana 2-3 tane adam alınır, hoca değişirse kısmetse kal. Seneye hoca yine bir tane Melo kırması bulup seni hiçbir şey yapamadığın 8 numaraya da atabilir.

Kalmalı. Emre de gelirse emre ye10 tane asist yapar. İkinci yarının en iyisi nankörlüğün lüzumu yok.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kalacaksa önüne iki tane yaratık herif koymak lazım.

ama merkezde o kadar tempolu adam bulmak kolay değil. çok değerli oluyorlar.

seri bizim gibi bir takım için fazla lüks. kalitesi düşük değil ama biz onun oynayacağı ortamı yaratamayız.

Üst Alt