Serie A 17/18 H:2 | Roma 1-3 Inter | MS | 26 Ağustos | Tivibu Spor 2 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 17/18 H:2 | Roma 1-3 Inter | MS | 26 Ağustos | Tivibu Spor 2

Mehmet ağabeye bak 3 sayfada 2 sayfa Inter'i gömmüş sonra dil darbeleri gelmiş. Yakışıyor mu? :D

İlk yarıyla ikinci yarı birbirinden tamamen farklı iki maçtı adeta, adamlar bir anda toparlandı ne yapacaktım ilk yarı eleştirdim diye gömmeye devam edecektim ? Hiç yakışmadı bu yorum, hele hele senin gibi klasik müzik dinleyen birine hiç yakışmadı. :D

İlk yarıyla ikinci yarı birbirinden tamamen farklı iki maçtı adeta, adamlar bir anda toparlandı ne yapacaktım ilk yarı eleştirdim diye gömmeye devam edecektim ? Hiç yakışmadı bu yorum, hele hele senin gibi klasik müzik dinleyen birine hiç yakışmadı. :D
Dramatik, bipolar geçişler diyorsun yani bloklar arası kopukluktan arınmış bir takım hüviyeti sergiledi anladığım kadarıyla ikinci yarıda Inter kardeşimiz. Zaten sana takılayım diye böyle sert bir giriş yapmak istedim ancak fırsat vermiyorsun ki arkadaş, iki kuruşluk zevkimiz vardı onu da elimizden aldın. :D Neyse umarım şansın dönmüş olur bu kupon ve maç ile güzel bir başlangıç noktası, bir mesaj olarak değerlendirebilirsin bu keskin değişimi.

Inter'in koyacagi gecen haftadan belliydi...

Spaletti hocam bir deha, EDF ise tam bir kucuk takim hocasi

Sarri & Spaletti bu sene ligde kapisacaklar, arkalarindan yeni Milan takip edecektir

Juve'nin isi zor

Üst Alt