Serie A 17/18 H:30 | Juventus 3-1 Milan | MS | 31 Mart | Tivibu Spor 2 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 17/18 H:30 | Juventus 3-1 Milan | MS | 31 Mart | Tivibu Spor 2

Dybala ne zaman gol atsa aklıma 2012 de atılan Twitt geliyor...''Arjantin 2. liginde Dybala diye bir genç var abi, al listene. Şimdi alsak iki sene sonra 20 milyona satar işi gücü bırakırız ''diyordu ...
FM etkisidir o :)

Bir kaç maçına denk gelmiştim, Juve 40 kağıda çok ucuza aldı. Hele şu an gelinen piyasayı düşünürsek.

Zamanında Pastore de bu seviyelerdeydi lakin çok yanlış bir tercih yaptı.

Bir kaç maçına denk gelmiştim, Juve 40 kağıda çok ucuza aldı. Hele şu an gelinen piyasayı düşünürsek.

Renkdaş bazen gözüne çarpıyor insanın Eden Hazard Lille de yeni yeni dakika alıyordu 80 de falan oyuna giriyordu belliydi bir kalite olduğu arkadaşa söylerdim hep bu çocuk çok klas, ince işler yapıyor falan diye...Pastore ,Alex Teixeira ,Draxler v.b örnekler çoğaltılabilir bunlar kariyer planlamasını iyi beceremeyen adamlar...

Renkdaş bazen gözüne çarpıyor insanın Eden Hazard Lille de yeni yeni dakika alıyordu 80 de falan oyuna giriyordu belliydi bir kalite olduğu arkadaşa söylerdim hep bu çocuk çok klas, ince işler yapıyor falan diye...Pastore ,Alex Teixeira ,Draxler v.b örnekler çoğaltılabilir bunlar kariyer planlamasını iyi beceremeyen adamlar...
Hazard'ı az kalsın Fener alıyordu hatırlıyorsundur :)

hazardı fener almak için uğraşmıştı o aralar :D
aynı şekilde mertens de var gözümüzün önünden geçip giden

Üst Alt