Serie A 17/18 H:9 | Napoli 0-0 Inter | MS | 21 Ekim | Tivibu Spor 2 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 17/18 H:9 | Napoli 0-0 Inter | MS | 21 Ekim | Tivibu Spor 2

DMsHlLgWkAIb6TW.jpg

Inter ezikti yaw. Tamamen onların sahasında geçti maç. Rakip sahada bir tane organize işleri olmadı. Napoli de 1 puana razıydı fazla kasmadı.

Eski İtalyan takımları gibi oynayan bir onlar kaldı, bilmiyorum bu şekilde kafaya oynayabilirler mi. Bir de iki tane bek aldılar hayvan gibi para verip ikisi de doğru düzgün oynamıyor.

Hücum alternatifleri de çok zayıf.
En onemli kozlari Icardi bilindigi gibi. Bencede daha ofansif oynamalari guzel olur ama ona uygun bir kadrolari da yok bence. Bu sekilde istediklerini aliyorlar ama sezon sonu sampiyon olurlar mi diye sorarsan, bence hayir. Ilk 3 e girebilir ama bu sekilde. Gerci simdi ilk 4 e girdiler mi CL bileti alabiliyorlar, bu onlar icin zor olmamali.

En onemli kozlari Icardi bilindigi gibi. Bencede daha ofansif oynamalari guzel olur ama ona uygun bir kadrolari da yok bence. Bu sekilde istediklerini aliyorlar ama sezon sonu sampiyon olurlar mi diye sorarsan, bence hayir. Ilk 3 e girebilir ama bu sekilde. Gerci simdi ilk 4 e girdiler mi CL bileti alabiliyorlar, bu onlari icin zor olmamali.

Roma toparlar bence yine Roma, Juve, Napoli öncelikli adaylar. 4. sıra için Lazio sürpriz yapar belki onun dışında Inter'i zorlayacak takım yok.

Roma toparlar bence yine Roma, Juve, Napoli öncelikli adaylar. 4. sıra için Lazio sürpriz yapar belki onun dışında Inter'i zorlayacak takım yok.
Sampiyonluk yarisi bu sene eger buyuk surprizler olmazsa Napoli ve Juventus arasinda gecer. Roma, Inter ve Lazio diger CL biletleri icin savas verecekler diye dusunuyorum. Su Milan'da keske ilk 4 u zorlayabilse ama o kadar oyuncu almalarina ragmen henuz takim olamadilar. Ben sezon oncesi onlari Inter'in onunde goruyordum ama tam tersi oldu.

Sampiyonluk yarisi bu sene eger buyuk surprizler olmazsa Napoli ve Juventus arasinda gecer. Roma, Inter ve Lazio diger CL biletleri icin savas verecekler diye dusunuyorum. Su Milan'da keske ilk 4 u zorlayabilse ama o kadar oyuncu almalarina ragmen henuz takim olamadilar. Ben sezon oncesi onlari Inter'in onunde goruyordum ama tam tersi oldu.

Milan'ı çok az izledim ama muhtemelen sistem ve taktik anlamında çok eksikler. Kadroları bayağı iyi.

8. sezonuna girmiş. Takımın abisi olmuş artık.
Ranocchia kazmasi ile oynamayan Santon'a bakildiginda yine futbolcu diyebiliyoruz adama :D Geldiginden beri 10.hoca ile calisiyor bu arada.

Spaletti ile kadroda belli basli bir düzene sahip oldular. En azindan oyuncu sayisini minimuma indirdiler. Benzer kalitede bir sürü adam vardi kadroda.

Hücumda hala 1-2 oyuncu kadar eksikleri var ama onu da tamamlarlar herhalde. En kötü 4.olurlar.

Üst Alt