Serie A 19/20 H:7 | Inter 1-2 Juventus | MS | 6 Ekim | beIN Sports 3 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 19/20 H:7 | Inter 1-2 Juventus | MS | 6 Ekim | beIN Sports 3

:D Orada da Conte giden maça hamle yapmak için 2 farkın olmasını beklese derdim büyük ihtimal.

olmuş hocaların bir anda o noktaya geldiklerini düşünüyorsun gördüğüm kadarıyla

genç hocaları ilk hatasında hoca değil pozisyona sokuyorsun

oysa iyi hocayla kötü hocayı ayıran bir maçtaki skor değil uzun dönemde ve oyun içinde gösterdikleri

conte atalantada sienada beğenilmezdi muhtemelen

Sanchez aptalı geçen hafta kendini yere atıp atılmasa bugün Sensi çıkınca Lukaku'yu alır, Sanchez'i kanada atardı Conte. Hem Sanchez, hem de Sensi olmayınca pas oyununda ayakta top tutmakta zorlanıyorlar. İkinci yarı Lukaku'ya daha çok şişirirler belki. De Ligt hiç onu engelleyebilecekmiş gibi görünmüyor.

oysa iyi hocayla kötü hocayı ayıran bir maçtaki skor değil uzun dönemde ve oyun içinde gösterdikleri

Valla Gattuso da hiç olmamış hoca 2 yıllık başarısız bulunan Milan performansını ben gayet beğenmiştim. David Wagner dandik Huddersfield kadrosuyla düşerken bile o kadroya en iyi oyunu oynattığını okuyabilirdin nitekim Schalke'de estiriyor. Graham Potter Ostersunds gibi adının zor yazıldığı takımla 10 katı değerindeki Galatasaray'ı ''oynayarak'' yenerken ne kadar değerli antrenör olduğunu ispatlıyordu, nihayetinde Brighton'la mükafatlandırılıyor. Yani iş kariyerinin başı, küçük takım performansı filan değil, Tudor'un oynatmaya niyetlendiği yüksek fizik kondisyon ağırlıklı primitif futbol bana hitap etmiyor. Fazlasını yapabileceğine de inanmadığım için de geleceğine dair bir ışık göremiyorum.

yol rudi garciaya gozukmekte

Juve futbolcuları baya çirkef.

Alex Sandro çakalı Inter hızlı oynayacakken 2. topu çaktırmadan sahaya attı bir de aklınca 2. top sahada diye el kaldırıyordu hakem yemedi sarı kartı verdi. Şimdi de Dybala kendini attı sarı kart yemeliydi

nasıl bir hoca pek hatırlamıyorum açıkçası

bizim ülkeye alman hocalar daha iyi gibi geliyor hep bana

Globally, I am not fan of Garcia.

Last results showed a significant upgrade in playing style. The team is showing a good collective spirit, and a coherent playbook. Players are able to show their best individually, as the collective is respected and effective.

So, Garcia has progressed a lot in the team preparation. Compared to difficult victories against the 6th of Moldavia, or being crushed by Monaco 6–0, the progression is stratospheric.

On his game approach, let's say micro tactic, he is still very bad. His games against bigger teams finished in defeats, sometimes humiliation, like against PSG, or worst again Lyon. He over thinks and over communicate in those games. And almost always lost.

All his career showed that. Except one or two games, when he is a challenger, he lost. And often by a wide score. It don't change with Marseille.

On the group management, it is ok. Like I said, the group shows a strong collective attitude. They don't have concentration drop, so they beat almost any weaker teams.

He don't play youngsters, or have a limited trust for them. Maybe he is right, I am not at training I don't know. But when I saw Kamara and Lopez late performance, with more trust they could progress a lot more. Other promising youngsters don't even play at all, even if there are many injuries. He prefers to rely on his experienced soldiers, even if he had to move them from their usual position. Sakai played left, center, and right in defense.

Another point is the player monitoring. I never get why football clubs invest dozen millions on transfers, and don't watch properly their athletes bodies. Payet is fat, so is Mitroglou, Rami is not eating only veggies like Pamela, and on the opposite, Lopez, Kamara, Amavi, Sanson are all skinny. I am generally not a fan of sturdy muscle guy in football, but they need to build muscles.

The physical preparation isn't optimal in my opinion.

Last point is the global team recruitment. There were opposition between Garcia and the sport director last summer. It is almost like they made their stuff without communication. So today, we have Sertic, Abdennour, who don't play at all, Evra as a great failure, Mitroglou and Germain are so so. Payet is saving his season those last week, but retire, pffff, horrible. So globally, transfer market wasn't good. OM already spent 150 millions, in transfers, prize money and wages, for a globally negative recruitment.

Juve'nin en yakın rakibinin İnter olduğunu düşünürsek maçın skorundan bağımsız sadece oyun göz önüne alındığında Juve'yi italya'da herhangi bir takımın geçmesi olası gözükmüyor, Roma falan daha şimdiden rotasyon sıkıntısı çekmeye başladı puan kayıpları başladı. Şu Juve'nin karşısına denk bir takım çıktığında İtalya ligi seviye atlayacak.

Juve'nin en yakın rakibinin İnter olduğunu düşünürsek maçın skorundan bağımsız sadece oyun göz önüne alındığında Juve'yi italya'da herhangi bir takımın geçmesi olası gözükmüyor, Roma daha şimdiden rotasyon sıkıntısı çekmeye başladı puan kayıpları başladı. Şu Juve'nin karşısına denk bir takım çıktığında İtalya ligi seviye atlayacak.
Juve kadro olarak üstün de bu sezon Sarri ile birlikte ciddi bi değişime girdiler abi Inter hatta Napoli formda bi sene geçirirse Juve şampiyonluğu kaptırabilir. Kaç yıllık defans takımı topa sahip olmalı pas oyununa geçmeye çalışıyor ve üretmekte zorlanıyorlar. Gerçi defansları hala sağlam kolay kolay gol yemiyorlar ama Inter'in şampiyon olabileceğine inanıyorum ben..

EGODAzcXoAABhS5

Bu adam kalite

Üst Alt