Serie A 21/22 H:38 | Sassuolo 0-3 Milan | MS | 22 Mayıs | S Sport+ & S Sport 2 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 21/22 H:38 | Sassuolo 0-3 Milan | MS | 22 Mayıs | S Sport+ & S Sport 2

net milan galibiyeti olacak tahminim ve on gozlemim bu yonde.

bir kac hafta once, sampiyonluk yarisina dair nacizane bir yorum eklemistim farkli bir basliga,
orda ,atalanta ve sassuolo nun onceki sezonu aratan vasat bir sezon gecirdiklerini,inisli cikisli grafik cizdiklerini ve dahasi kotu futbol oynadiklarini yakindan takip ettigimden, milan'in bu donemecte normalde iki takima da puan/ar birakacagi yerde- iki takimnda kotu futbol ve vasat sezon gecirdiklerinden milan'in rahat gececegini on gormustum. bekledigim gibi cikacak bir aksilik olmazsa.

bu son donemecte tek cikmaz donemec araligi > *verona deplasmani idi... verona ligin iyi top oynayan/dinamik ve saglam kontra yapan takimlarindandi ,ozellikle son donem formlari cok iyidi,siralama da keza... < - > milan boylesine formda vs zorlu bir verona deplasmaninda kora kor oynayip kritik 3 puan aldi. orda isin tam olarak bittigine karar verdim. hatta inter mac basligindan birinde de bu minvalde bir yorum birakmistim....

sozun ozu; milan bu maci alip sampiyon olur, *inter ise sezonu lig haric cift kupa ile kapar tahminindeyim.....

< inter adina sezonun kirilma anini deginmistim kendi mac basliginda. bologna deplasmani *trenin kactigi istasyondu inter adina. yazik olduk. kanimca milana nazaran ligde daha iyi oynayan tarafti inter. subat-mart donemecinde bayagi sendelediler,yoksa yine sampiyonlardi kanimca.... yine de futbol kendilerine bir sans daha verdi, onu da bologna deplasmaninda bitirdiler. sonuc bu.

muthis bir yaris oldu ozellikle milano sehri ozelinde....
Beraberlikte olur :D

En azından şu sezon da çaycıların düşmesinden sonra sevindiğim ikinci konu MİLAN ŞAMPİYONLUĞU

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakan milanda iken inter , interde iken milan sampiyon oldu

Takimina yamuk yaptigi icin düştüğü durum oldukca gulunc

Üst Alt