Serie A 22/23 H:3 | Juventus 1-1 Roma | MS | 27 Ağustos | S Sport+ & S Sport 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 22/23 H:3 | Juventus 1-1 Roma | MS | 27 Ağustos | S Sport+ & S Sport 2

Normalde İy 1,5 Üstlük banko bi maç ama hocaları bu derbide savunma ağırlıklı oynatabilir bu maçta.Ben tercihimi büyük ihtimalle Kg Var'dan yana kullanırım.İy 1 Gol olursa pusuda bekleyip oranın yükselmesini bekleyipte İy 1,5 Üst oynayabilirim..

Takip edilesi bir musabaka olmaya aday. Gecen sene iki macta da Roma oynamis Juve kazanmisti hatta bir kere acemiliklerle 3-1 one gectigi maci vermisti Roma

Roma kazanir diye dusunmekteyim berabere de bitebilir. Dybala cok iyi basladi ozellikle bu macta baska oynayacaktir

cok degiskenli ,denklemi iki tarafa da yakin bir versus kanimca. . .

iki tarafin da bu sezon transfer donemi performansini begendim.
saglam adamlar aldilar.
malesef, iki tarafin da sakatlik dolayli talihsiz olduklarinin da altini cizmeli....
onemli kayiplari mevcut. <=> isimleri biliyorsunuzdur , her biri kilit isim hemen hemen.

juve adina en son alinan surpriz isim *milik macta sure alir mi ayrica merak edilesi...nasil uyum sunacagi dolayli. . .
kendisi, derine gelip top alan bir anlayista bir stili var, bu onemli nuans dan dolayi rakip adina acmaz bir denklem ortaya cikiyor ozellikle tandem ve yay civari bolgelerindeki top dolasimi ,saklama,kullanma bazli.

bu versus da en dikkatimi ceken isim roma da ; dybala nin eski takimina karsi nasil bir oyun sergileyecek olusu....
stadin kendisine reaksiyonu vb de ayri bir merak edilesi, bu oyuncu ozelinde.

matic buyuk ihtimal oynar. nasil performans sergileyecek bekleyip gormeli.

juve nin kanat_forvet alanlari hibrid kostic ve onceki sezonlar hibrid kanat beke evrilen *cuadrado nun >bu sezon bekten cikip > salt on alan oyuncusuna tekrardan donus yapmasi - yeni sezon ozelinde juve adina ilginc buldugum taktiksel ve kurgusal degisim karari idi. < = > bu baglamda baktigim vakit, juve bu oyuncular ozelinde on alani, asiri dinamik ve tempolu ,fiziksel oyunda kora kor ve progresif olacaktir ~ bunun zamanla meyvesini alacaklardir maclar ilerledikce...

merkez pivotta vlahovic gibi tanker bir oyuncu nun romaya cok zor anlar yasatacagini dusunuyorum.oynarsa ustte bahsettigim milik de keza...
juve ev sahibi avantajini taraftar bazli cok iyi kullanacaktir kanaatindeyim.

11 ler ozelinde son bir iki kelam daha yazabilirim ,mac saatinde.

guzel bir 90 dakika olsun - keyifli bir mac izliyelim.

mou kilidi vurup beraberliği alıp kaçmak isteyecektir

juve'de ise çok fazla kilit açacak oyuncu yok bence

1-1 gibi skor bekliyorum

Roma cok pozisyona girip gol atamayan bir takim goruntusunde

Juve ise pozisyona bile giremeyen bir takim olmus gibi

Mourinho eskiden Juve'nin kocasiydi ama gecen sene iki maci da kaybetti hem de daha iyi oynayarak

ilk 11ler aciklanmis. roma da bekledigim gibi matic ilk defa yeni takimiyla ilk 11 cikacak. performansini merak ediyorum.

juve de allegri nin , genc ve de tecrubesiz *miretti secimini ilginc buldum.
< - o bolgede zakaria nin oynamasi tarafinda idim.
arthur, pogba sakatlik dolayli kadro da zaten yoklar... orta saha ozelinde locatelli,miretti,rabiot uclusu ile cikacaklar....

yedeklerde ofansif isimler dikkat cekici. yeni imza *milik maca yetistirilmis. . . 2.yari kac dakika sure alir yoruma acik.

kennie ,kean sure alirlarsa etkili olmalari ihtimal dahilinde.
altyapi dan cikan arj menseli *soule kanatforvet baglaminda bu macta sure alirsa - ayri bir gozle izliyecegim. < juve genclerde dikkatimi ceken bir yetenekti. diger radarim da olan juve genc yetenegi cdm bolgesinde genoa gencler donemi dikkatimi ceken - juve nin de radarina girip kaptigi *rovella nin tahminim *bu macta sure alacagini beklemiyorum, bu bolge de maca giris olursa bu kanimca zakaria olur oncelik baglaminda.kanimca.
bu iki genc yetenekten ozellikle bahsetmemin nedeni, hem nacizane listemde olmalari ~ hem juve nin iyi potansiyeli olan iki yetenegine arti parantez acmam idi maca dair kadrolari ozelinde.

guzel bir mac olacagini bekliyorum. yeni juve stadi seyir zevki cok guzel bir stad. zemin ligin en iyisi nazarimda.
allegri bu mactan mutlak galip gelmek isteyecektir hem ev sahibi hem lig yarisi dolayli.
roma kazanirsa cok buyuk momentumu arkasina alip ilerler gibi...

guzel mac olsun , bol gol olsun keyif alsin izleyenler.

iyi seyirler.

@Murat Durmaz dunku macin uzerine - bu mac pasta ustu krema olur .

Juventus XI: Szczesny, De Sciglio, Danilo, Bremer, Sandro, Locatelli, Miretti, Rabiot, Cuadrado, Vlahovic, Kostic.

Roma XI: Patricio, Karsdorp, Mancini, Smalling, Ibanez, Cristante, Matic, Spinazzola, Pellegrini, Dybala, Abraham.

Üst Alt