Serie A 22/23 H:3 | Juventus 1-1 Roma | MS | 27 Ağustos | S Sport+ & S Sport 2 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 22/23 H:3 | Juventus 1-1 Roma | MS | 27 Ağustos | S Sport+ & S Sport 2

ilk yari ozelinde, ozellikle romayi begenmedim.
erken gol planlari bozmus olsa da, klasik deplasman takimi gibi oynamalarina elbette juve nin dikine oyunu araya paslari etken olmus olabilir. diger yandan, rakibin aksiyonlarina anlamsiz sekilde yay onu bolca duran top vermeleri de buyuk mac ve bu minvalde bir takimin yapmamasi gereken aksiyonlar idi. smalling ozellikle kabus gibi bir ilk yari yasadi.
rakibin araya kacislarini da sezemiyorlar,ozellikle sag bolgeleri aksiyor bu baglamda.

juve nin, iptal edilen gol ,gecerli olsaydi, mac tamamen kopabilirdi. simdi en azindan mou nun bir hamle sansi mevcut- 2.yariya yonelik....

oyuncu degisikligi mi - taktik degisiklik mi - kurgu da degiskenlik mi... bekleyip gorelim.

juve de aksiyan yer yok gibi . her sey istedikleri gibi ilerledi. erken gol kanimca ustlerindeki her turlu baskiyi da bir anlamda aldi ~ kalan dakikalari da bu rahatlik ve ozguven,momentumla bindirmeler yaparak 2yi aramaya calistilar.

onde olduklarindan, ben, allegri hoca dan illa oyuncu degistirmesini istemem/beklemem,,fakat onerebilirim;
vlahovic'e ekstra katki baglaminda onun birakacagi dusurecegi toplari toplamasi adina, benim tercihim kennie veya kean ikilisinden biri olurdu. kanimca, bu ,takimi pozisyonlar ozelinde olasi 2ye vs ulastirabilecek kulube bazli joker alternatif secenek. diger turlu, mevcut 11le juve nin 2.golu bulmasi yine bir duran topa bakar gibi...

roma nin on alanda abraham'in etkisiz gozukmesinde, ana problem ve neden; orrta saha nin etkisiz ve savruk olusu,,,
ne ribaund aliyorlar ne koordine oluyorlar. versuslarda da etkisizler. juvee her versusda kazandigi topu ataga donusturme girisiminde. roma ise ozellikle spinazzola tarafindan bir seyler yapma gayretine girse de, orayi juve ikili uclu kapama ile iyi kapadi.

mevcut gorunumleri ozelinde , roma , korner kazanirsa gol atar anca ~* ilk yari dan izlenimim nacizane...

bakalim neler olacak...

Belotti ve Roma haberlerine bakarken bunu gördüm yav :D
FbMEH-VWAAAtRT5

devre arasinda mesajimin son bolumunde belirttigim olasilik baglamnda roma nin golu bulmasi surpriz olmadi tarafima.
( mevcut gorunumleri ozelinde , roma , korner kazanirsa gol atar anca ) . ~* ilk yari dan izlenimim nacizane...

<=>

mac 1-1 sona erdi. roma altin degerinde golu buldu. diger turlu zor idi... *zeki hamlesi zorunlu yapildi fakat tam yerinde oldu. girdikten sonra roma kontra ve beraberinde duran top ,korner vs de kazandi,dolayli gelisen bindirmelerle.

ozetle. roma adina altin degerinde 1 puan . mevcut durumda, juve nin cok formda bir giris yapan di maria gibi bir degeri arayacagini dusunuyorum....

Üst Alt